Łóżka jednoosobowe

Transport gratis

Łóżko to element wyposażenia, którego nie może zabraknąć w żadnym domu. Biorąc pod uwagę fakt, że statystycznie człowiek przesypia blisko 20-25 lat warto zadbać o to, aby miejsce snu było przede wszystkim komfortowe. Prezentowane w naszym sklepie łóżka jednoosobowe docenione zostaną zarówno przez osoby poszukujące posłania do swojego domu, jak i właścicieli hoteli oraz pensjonatów. Drewniane jednoosobowe łóżka należą do dwóch najpopularniejszych kolekcji Muszyna oraz Lawendowa Prowansja. Dzięki temu mogą Państwo stworzyć wyjątkową przestrzeń w sposób łatwy i przyjemny.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Łóżka zapewniające odpowiedni odpoczynek

Nie ulega wątpliwości, że dzisiejszy świat pędzi bardzo szybko, a wymagania zawodowe i rodzinne są na tyle duże, że najbardziej docenianym elementem dnia codziennego jest odpoczynek. Jednoosobowe łóżko to mebel, który wybierany jest na lata i jest nieodłącznie związany z wypoczynkiem i regeneracją. Istotne jest zatem to, aby był to wyrób jednocześnie atrakcyjny wizualnie, jak i wygodny. Decydując się na jednoosobowe łóżko z serii Muszyna lub Lawendowa Prowansja mają Państwo 100% gwarancję, że relaks po ciężkim dniu pracy będzie na najwyższym możliwym poziomie. W naszej kolekcji znajdą Państwo łóżka przygotowane do natychmiastowego użytku. Meble są zamontowane i odpowiednio zabezpieczone. Nie muszą się zatem Państwo martwić o ich złożenie. Co ważne, łóżka jednoosobowe występują w kilku najpopularniejszych rozmiarach np. 90x190, 90×200, 140×190, 140×200, 160×200 oraz 180×200 mm. Oznacza to, że bez trudu znajdą Państwo łóżko zarówno do dużej, przestronnej sypialni, apartamentu hotelowego, jak i niewielkiej kawalerki.

Jak dobrać łóżko jednoosobowe do wnętrza?

Pierwszą rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę podczas wyboru łóżka jednoosobowego oprócz rozmiaru, jest zastosowana kolorystyka i wykończenie. Łóżko bez względu na to, czy będzie stać w pokoju dziecięcym, pokoju gościnnym, sypialni czy pokoju hotelowym musi idealnie współgrać z pozostałymi elementami wystroju. W ofercie Boutique Pierrot dostępne są łóżka o różnym wybarwieniu i wykończeniu. To Państwo podczas zamówienia określają, na jaki kolor ma być pomalowane łóżko, czy ma być woskowane, postarzane, szczotkowane lub stylizowane w duchu vintage. Jest to ogromna zaleta pozwalająca na stworzenie unikalnego, niepowtarzalnego mebla, który świetnie będzie prezentował się zarówno dziś, jak i za kilkanaście lat.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie łóżka jednoosobowe wykonane zostały z litego drewna, które nie tylko wyróżnia się doskonałą trwałością, ale również jest przyjazne alergikom. W naszych projektach nie pojawiają się materiały o wątpliwej jakości takie jak płyta MDF czy sklejka. Bazujemy na najlepszych surowcach, które pozwalają nam zagwarantować wymagającym klientom wieloletnią trwałość i wytrzymałość. Dzięki temu, gdy tylko powiększy się rodzina, z drewnianego łóżka jednoosobowego przez lata korzystać może dziecko, a rodzice mają możliwość dokupienia łóżka dwuosobowego utrzymanego w tym samym designie i z zastosowaniem tożsamych wybarwień oraz wykończeń.