Skrzynie z siedziskiem

Transport gratis

Drewniane skrzynie z siedziskiem z powodzeniem można ustawić w sypialni lub holu urządzonym w prowansalskim stylu. Powstają one w całości z solidnego, litego drewna i świetnie służą jako skrzynia na wszelkiego typu koce, pledy, pościel i wiele innych rzeczy. Znajdą jednak także zastosowanie w pokojach dziennych i z pewnością będą pasować do innych mebli prowansalskich, jak krzesła i stoły. Mimo swego powściągliwego charakteru zmieniają klimat pomieszczeń, sprawiając, że są bardziej przytulne i ciepłe. Estetyka prezentowanych mebli to jeden z licznych atutów. Ich zaletami jest także duża pojemność i praktyczność zastosowania. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że oferowane skrzynie siedziska zmieszczą się w każdym domu lub mieszkaniu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Skrzynie siedziska z litego drewna

Prezentowane modele skrzyń poddajemy stylizacji zgodnej z potrzebami naszych Klientów i ich wizją. Opieramy się na szerokim wachlarzu kolorystycznym, z którym mogą Państwo zapoznać się na naszej stronie internetowej. Oferujemy również wiele technik wykończenia mebli, takich jak patynowanie, przecieranie, malowanie jedną lub wieloma farbami o odcieniach najbardziej odpowiadających Państwa gustom. Skrzynie do siedzenia są w całości produkowane z litego drewna. W naszej stolarni nie stosujemy materiałów drewnopodobnych, jak sklejki, płyty mdf, czy płyty wiórowe. Dodatkowe elementy w postaci uchwytów, czy zawiasów powstają z galwanizowanego metalu o kolorze mosiądzu. Zastosowanie wyłącznie ekologicznych farb to gwarancja zachowania intensywności barw przez wiele lat.

Dzięki szczotkowaniu meble uzyskają gładką i miłą w dotyku fakturę. Z kolei zaaplikowanie patyny pomoże w uzyskaniu zwiększonej intensywności i soczystości barw. Postarzanie sprawi, że mebel będzie swoją formą nawiązywał do stylu vintage z drobnymi śladami przetarć i prześwitów.

Wysoka jakość obsługi zamówień

Wszystkie skrzynie z siedziskami to modele o prostej, nieskomplikowanej konstrukcji, która wpływa na odbiór wizualny całego pomieszczenia, jak i jego harmonijność, czy walory estetyczne. Wszystkie modele są zmontowane i dostarczane już jako gotowe meble do umieszczenia w wybranym pomieszczeniu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym regulaminem bezpłatnego transportu, który znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Ostateczna cena skrzyni zależy nie tylko od wybranego modelu, ale także od formy jego wykończenia i malowania. Ze szczegółami mogą Państwo zapoznać się w opisach, które znajdują się na stronie wybranego produktu. Nasi Klienci mogą także liczyć na nasze kompleksowe wsparcie i doradztwo w zakresie całej oferty. Jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji mailowo i telefonicznie. Zapraszamy także do jednego z naszych salonów meblowych w Poznaniu i Warszawie. Przedstawimy nasze propozycje zestawień kolorów i faktur, dzięki czemu jeszcze lepiej zrozumieją Państwo ideę powstawania mebli w stylu prowansalskim i ich niepowtarzalnego charakteru.