Konsole do kuchni

Transport gratis

Zwykło się mówić, że kuchnia to serce każdego domu. To tu pokolenia łączą swoje siły, aby przygotować pyszne i zdrowe dania. To tu dzieci dorastają ucząc się pod okiem bliskich przyrządzać najważniejsze regionalne dania a miłośnicy kuchennych eksperymentów szlifują swój talent. Z tego też względu tak ważna jest odpowiednia aranżacja wnętrza. Jednym ze stylów, który cieszy się dużą popularnością, szczególnie wśród pań, jest styl prowansalski, do którego perfekcyjnie pasują konsole do kuchni. Zachęcamy do zapoznania się z unikatowymi modelami mebli o wysokiej wartości estetycznej i funkcjonalnej.

Wyświetlanie 1–20 z 56 wyników

Konsole w prowansalskiej kuchni

Styl prowansalski zdobył serca kobiet na całym świecie. Sielskość, przestronność i funkcjonalność kuchni to zalety, obok których nie można przejść obojętnie. Jasne barwy ścian idealnie współgrają z wszechobecnym drewnem. Jest to połączenie, które daje dużą dowolność w doborze dodatków, najczęściej w odcieniach zieleni, błękitu czy lawendy. Urządzając kuchnię w stylu prowansalskim warto zagospodarować miejsce na konsolę. Ustawiona w kuchni pozwala pięknie wyeksponować będącą od pokoleń w rodzinie zastawę. Jest to także miejsce, dzięki któremu najważniejsze przedmioty zawsze będą Państwo mieli pod ręką. Stylowa, drewniana konsola do kuchni nie zajmuje zbyt dużo miejsca, dzięki czemu przestrzeń jest w pełni zagospodarowana. Ciekawym akcentem mogą być postawione na komodzie polne kwiaty czy stylowa lampa.

Konsole do kuchni Boutique Pierrot

W kolekcji Boutique Pierrot znajdą Państwo wysokiej jakości konsole do kuchni z litego drewna. Dzięki temu meble są trwałe i wytrzymałe. Zamówiona konsola dostarczana jest do Państwa w całości, zmontowana i odpowiednio zabezpieczona. Nie muszą zatem martwić się Państwo o jej składanie. Poszczególne modele różnią się rozmiarem, wykończeniem i zastosowanymi elementami ozdobnymi. W zależności od wariantu konsoli do kuchni, na jaki Państwo się zdecydują, zyskują Państwo dodatkową przestrzeń do przechowywania w praktycznych szufladach. Konsola z dwoma lub trzema szufladami idealnie sprawdzi się nie tylko w kuchni, ale również w przedpokoju czy salonie. Charakterystyczny design i dbałość o detale zauważalna jest w każdym centymetrze mebli, których piękno docenić mogą Państwo podczas zwiedzania salonu Boutique Pierrot w Poznaniu lub w Warszawie.

Unikalny wygląd konsoli kuchennej

Boutique Pierrot to wyjątkowy sklep pozwalający na aranżowanie przestrzeni mieszkalnej i biznesowej na własnych warunkach. Przygotowane dla Państwa konsole do kuchni możemy dowolnie stylizować tak, aby ostateczny ich wygląd idealnie wpisywał się w Państwa oczekiwania. Składając zamówienie mają Państwo możliwość samodzielnego wyboru koloru mebla oraz jego wykończenia. Oferujemy woskowanie, malowanie klasyczne, postarzanie, patynowanie, szczotkowanie, czy specjalne wykończenie. W części proponowanych modeli przewidziana jest także możliwość wykorzystania dwóch kolorów, które niewątpliwie wpłyną na estetykę konsoli.