Szafy dwudrzwiowe

Transport gratis

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że meble są nabytkiem na wiele lat, a często służą również następnym pokoleniom. Właśnie dlatego oferujemy wysokiej jakości szafy dwudrzwiowe, które spełniają się w swojej roli pod względem funkcjonalnym, ergonomicznym i wizualnym. Szafy z naszej kolekcji znajdą zastosowanie w prywatnych domach i mieszkaniach jako uzupełnienie awangardowo urządzonych sypialni. Ich klasyczny styl, który nawiązuje zarówno do prostego charakteru lat 60., 70., 80., a także w niektórych przypadkach do stylu prowansalskiego, czy vintage, daje ogromne możliwości dopasowania do osobistych preferencji i potrzeb. Różnorodne style meblarskie łączy jedno – jakość przekonująca każdego o szlachetności poszczególnych mebli z naszej kolekcji.

Wyświetlanie 1–20 z 34 wyników

Solidnie wykonane szafy dwudrzwiowe białe

Ze względu na solidne wykonanie i wykończenie, jak i uniwersalność, szafy dwudrzwiowe białe można z powodzeniem zaliczyć również do mebli, które świetnie uzupełniają wystrój pokoi hotelowych. Jednocześnie dzięki swej zwartej konstrukcji i kompaktowym wymiarom zapewnią wszystkim gościom możliwość komfortowego przechowywania swojej odzieży. W naszej stolarni cały proces produkcyjny opiera się na starannym wysuszeniu i oszlifowaniu litego drewna, z którego powstają oferowane przez nas meble. Nigdy nie stosujemy materiałów drewnopodobnych, jak sklejki, czy płyty MDF. Posługujemy się wyłącznie litym drewnem i metalem galwanizowanym, który służy do produkcji uchwytów, gałek, czy zawiasów. Pragniemy zapewnić, że znajdą u nas Państwo meble wyłącznie drewniane, które powstają z naszej pasji do stolarstwa i wieloletniego doświadczenia w branży.

Szafa dwudrzwiowa wysoka - szlachetność i elegancja

Wybierając jedną z oferowanych, szaf mogą Państwo zapoznać się z szeroką gamą kolorystyczną, która służy nam za wzór do malowania oferowanych przez nas mebli. Wedle gustu, polecamy zarówno malowanie w jednym, jak i dwóch kolorach. O ostatecznym szlifie decydują wyłącznie nasi Klienci, którzy prócz kolorystyki mogą również zdecydować się na sposób wykończenia szafy. Każda szafa dwudrzwiowa wysoka może zostać poddana procesowi uszlachetniającemu. Mowa tutaj o takich technikach, jak woskowanie, szczotkowanie, czy patynowanie. Ta ostatnia metoda polega na zaaplikowaniu patyny, która dodaje meblom soczystego, intensywnego zabarwienia, niekiedy nadając ostatecznej wersji o ton ciemniejszą kolorystykę. Jeśli natomiast mają Państwo problem z wyborem koloru, możemy wysłać do Państwa próbnik za kaucję zwrotną.

Jak złożyć zamówienie?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną online. Każda szafa dwudrzwiowa szara jest efektem starannie wykonanego warsztatu rzemieślniczego, dlatego będzie przez wiele lat spełniać się w swojej funkcji. Zachęcamy również do osobistej wizyty w jednym z naszych salonów ulokowanych w Warszawie i Poznaniu. Będą mogli Państwo zapoznać się z naszą kolekcją, przyjrzeć się gotowym meblom i wybrać te najbardziej przemawiające do Państwa gustu i potrzeb.