Umywalki

Transport gratis
Zapraszamy do skorzystania z wysokiej jakości oferty, do której zaliczają się umywalki łazienkowe dostępne na stronie naszego sklepu internetowego. Charakteryzują się one klasycznym wykończeniem, wysokiej jakości materiałami zastosowanymi do ich produkcji. Bardzo dobrze komponują się z aranżacją wnętrz praktycznie w każdym stylu, zarówno nowoczesnym, modernistycznym, jak i klasycznym, industrialnym, prowansalskim. Każdy zlew powstał w zgodzie z zasadami ergonomii, jest w pełni praktyczny, funkcjonalny i elegancki. Ze względu na swój charakter, przemyślany kształt, wyprofilowanie i wysokiej jakości wykonanie, można go zamontować w domach prywatnych, w mieszkaniach, ale także we wszelkich lokalach usługowych, jak hotele, restauracje, toalety publiczne, łazienki w budynkach urzędowych itd.

Wyświetlanie jednego wyniku

Umywalki łazienkowe - profesjonalna obsługa Klienta

Czas oczekiwania na pojedynczy model umywalki zależny jest od czasu potrzebnego na realizację zamówienia i może wynieść od czterech do dwunastu tygodni. Każdy produkt jest w pełni zmontowany, zapakowany w folię bąbelkową i karton, aby w trakcie transportu nie uległ uszkodzeniu. Nasi Klienci mogą liczyć na darmową dostawę, której szczegóły zostały opisane w Regulaminie Bezpłatnego Transportu. Można z nim zapoznać się na stronie każdego oferowanego przez nas produktu. Umożliwiamy Państwu dokonanie płatności kilkoma metodami: płatność przelewem, kartą, bezpośrednim przelewem na konto firmowe lub gotówką w jednym z naszych salonów stacjonarnych zlokalizowanych w Warszawie i Poznaniu. Prezentowane umywalki do łazienki będą świetnie komponować się w zestawie z szafkami łazienkowymi i innymi meblami łazienkowymi dostępnymi w naszej ofercie, wykonanymi z litego drewna. Modele poszczególnych umywalek można zobaczyć również osobiście we wspomnianych salonach meblowych. W zależności od osobistych preferencji, mogą Państwo dokonać wpłaty pełnej kwoty lub wpłacić zadatek, którego wysokość podana jest przy każdym produkcie.

Umywalki do łazienki - asortyment najwyższej jakości

Asortyment umywalek jest częścią kolekcji Muszyna. Składając zamówienie mailowo lub telefonicznie zachęcamy do podania numeru katalogowego danego modelu, co usprawni zamówienie i zapewni Państwu otrzymanie dokładnie tego produktu, który najbardziej przypadł Państwu do gustu. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji telefonicznie, mailowo, przez stronę sklepu internetowego i stacjonarnie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00. Zapewniamy profesjonalne wsparcie, doradztwo i pomoc w wyborze najlepszego modelu. Zachęcamy Państwa do zapoznania się także z regulaminem wnoszenia. Jest to usługa dodatkowo płatna, której cena zależy od wielkości realizowanego zamówienia, liczby osób niezbędnych do wnoszenia produktów, a także od ewentualnych przeszkód wynikających ze specyfiki budynku i miejsca, w którym ma się finalnie znaleźć zamówiony przez Państwa produkt. Jesteśmy przekonani, że każda z umywalek spełni Państwa oczekiwania, doda prestiżu i elegancki pomieszczeniom, w których się znajduje i zapewni komfort w czasie ich użytkowania.