Regały do salonu

Regał do salonu to mebel, który można wykorzystać na wiele sposobów. Otwarte półki doskonale sprawdzają się jako miejsce na przechowywanie książek. W ten sposób można stworzyć elegancką biblioteczkę z ulubionymi lekturami, która będzie świadczyła o wysokim statusie domowników. Stylowe regały do salonu pasują także do innych pomieszczeń – zarówno tych reprezentacyjnych, jak i dostępnych wyłącznie dla domowników. Ten elegancki mebel sprawdzi się jako element wyposażenia gabinetu lub innego miejsca do pracy. Regały do salonu są wykorzystywane także w gabinetach lekarskich, poradniach psychologicznych – w takich przypadkach wypełnione specjalistycznymi książkami meble pomagają budować profesjonalny wizerunek.

Wyświetlanie 1–20 z 35 wyników

W jakich kolekcjach można znaleźć eleganckie regały do salonu?

Osoby, które mają salon urządzony w stonowanym, ponadczasowym stylu, znajdą w naszym sklepie wiele pasujących do ich wnętrza produktów. Modne regały do salonu to element kolekcji Bramble, w której można zauważyć wiele inspiracji klasycznym wzornictwem. Wśród regałów z tej kolekcji znajdą Państwo modele pasujące zarówno do niewielkiego pokoju w mieszkaniu, jak i obszernego salonu w domu jednorodzinnym. Typowy regał do salonu składa się z kilku rzędów otwartych półek, które doskonale nadają się do przechowywania książek, albumów ze zdjęciami czy dekoracji. W dolnej części umieszczone są zamykane szafki. Dzięki temu regały do salonu sprawdzą się również jako miejsce na przedmioty, które mają być niewidoczne na co dzień (ubrania czy drobne domowe sprzęty).

Eleganckie regały do salonu – wysoka jakość wykonania

Regał to mebel, który kupuje się raz na wiele lat. Pozostaje najczęściej na swoim miejscu nawet w przypadku zmiany aranżacji wnętrza. To do niego dopasowuje się inne meble, tekstylia i dekoracje. Właśnie z tego powodu ważne jest, by wybierać nie tylko modne regały do salonu, ale również takie, które będą wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Kluczowy jest tu rodzaj materiału, z jakiego są wykonane. W przypadku eleganckich regałów do salonu z kolekcji Bramble, które oferujemy w naszym sklepie, jest to lite drewno. To najlepszy z wykorzystywanych do produkcji mebli materiałów, o trwałości znacznie przewyższającej sklejkę czy płytę MDF. Meble z litego drewna wyglądają bardzo solidnie i takie właśnie są – mocne, wytrzymałe i ponadczasowe.

Stylowe meble z możliwością personalizacji

Kolory, które dominują w oferowanych przez nas regałach do salonu, to klasyka: biele i brązy w różnych odcieniach. Naszym klientom zapewniamy jednak możliwość wyboru innego wykończenia i kolorystyki. Dzięki temu regał może pasować do salonu w różnym stylu: rustykalnym, vintage, a nawet skandynawskim czy loftowym. Aby zamówić spersonalizowany mebel, wystarczy wybrać odpowiedni kolor z palety Bramble i poinformować nas o tym podczas składania zamówienia. Jak wyglądają nasze eleganckie regały do salonu na żywo? Zachęcamy do sprawdzenia ich jakości podczas wizyty w jednym z naszych salonów sprzedaży: w Warszawie i Poznaniu.