Otomany do salonu

Otomany do salonu to dość mało popularne meble. Są bardzo eleganckie, a zarazem praktyczne, dlatego warto poznać je bliżej. Doskonale sprawdzą się u osób, które chcą wprowadzić do swojego wnętrza nieco orientalnego klimatu. Otomana jest bowiem meblem pochodzącym oryginalnie z Turcji. Do Europy trafiła w XVII wieku, wraz z modą na orientalizm. Jeśli chcą Państwo, by Państwa dom zyskał na oryginalności, warto wybrać otomanę do salonu w dopasowanym do wnętrza kolorze i stylu. Otomana do salonu to mebel, który doskonale pasuje także do nastrojowych kawiarni i restauracji.

Wyświetlanie 1–20 z 27 wyników

Otomany do salonu – praktyczne i wygodne

Typowa otomana do salonu ma formę niskiego taboretu obitego miękką tapicerką. W naszym sklepie można znaleźć zarówno niewielkie otomany, na których mieści się jedna osoba, jak i większe modele. Na otomanie można odpoczywać w pozycji siedzącej lub półleżącej. Miękkie obicie zapewnia wygodę podczas relaksu. Otomany do salonu doskonale nadają się także do podejmowania gości. Siedząc na takim meblu, można wygodnie delektować się kawą, winem czy przekąskami postawionymi na niskim stoliku.

W jakich kolekcjach można znaleźć otomany do salonu?

Eleganckie otomany do salonu to meble dostępne w kilku kolekcjach z naszego sklepu: Old Woods, Williamson, Kenneth, Teardos. Wśród nich można znaleźć produkt w stylu, który będzie idealnie komponował się elementami wyposażenia Państwa salonu, sypialni lub innego pomieszczenia przeznaczonego do odpoczynku. Do nowoczesnych wnętrz pasują otomany o prostym wzornictwie lub fantazyjne wzory (np. otomana Papillon). Jeśli w Państwa salonie dominuje klasyczny, elegancki styl, mają Państwo duży wybór, jeśli chodzi o wzory otoman. Większość mebli dostępnych w popularnych kolekcjach ma bogato zdobione, rzeźbione nóżki z litego drewna i obicia z materiału przypominającego atłas. Takie wzory nawiązują do klasycznych otoman tureckich i są przykładem inspiracji stylem orientalnym.

Otomana do salonu – mebel zgodny z Państwa upodobaniami

To, jak będzie wyglądała otomana do salonu, w dużym stopniu zależy od Państwa upodobań. W przypadku większości produktów oferujemy możliwość wyboru koloru i materiału obicia. Do nowoczesnego wnętrza mogą Państwo wybrać skórę w wybranym odcieniu, do klasycznego salonu doskonale będą pasowały obicia z miękkiej tkaniny. Informacje na temat dostępnych kolorów znajdą Państwo bezpośrednio na stronie produktu.

Jak zamówić otomany do salonu?

Wszystkie otomany do salonu dostępne w naszym sklepie to meble wykonywane ze szczególną starannością. Z tego powodu producenci potrzebują nieco więcej czasu na ich przygotowanie – zazwyczaj około kilku tygodni. Otomanę do salonu można zamówić na naszej stronie internetowej, a także mailowo i telefonicznie. Podczas składania zamówienia mogą Państwo określić szczegóły mebla: rozmiar, rodzaj i kolor tapicerki. W przypadku wszystkich produktów transport do klienta jest bezpłatny. Jeśli chcieliby Państwo obejrzeć nasze otomany do salonu na żywo, zachęcamy do wizyty w naszym salonie w jednej z dwóch lokalizacji: Warszawie lub Poznaniu.