Meble w stylu industrialnym

Transport gratis

Awangardowe i fascynujące meble w stylu industrialnym

Skąd wywodzi się styl industrialny? To fascynująca nostalgia za otwartymi przestrzeniami fabrycznymi i panującą w nich surowością. Jest to umiejętne połączenie wysokiej jakości drewna litego z surowymi rurami i metalowymi detalami. Meble w stylu industrialnym są przeznaczone dla osób, które cenią sobie nowoczesność oraz tę wspaniałą i przejmującą surowość, jaka bije z metalowych elementów. Co ciekawe, tego typu meble nie muszą sięgać do nowoczesnych motywów, śmiało można wykorzystać motywy przemysłowe, które zapewne kojarzą Państwo ze zdjęć starych dziewiętnastowiecznych manufaktur. Nasze meble to jednoczesna potrzeba chwili i ponadczasowości oraz rezygnacja ze zbędnych dekoracji. Liczy się tylko przestrzeń, funkcjonalność, a także skromność w najlepszym wydaniu.

Wyświetlanie 1–20 z 112 wyników

Meble w stylu industrialnym – najlepsza oferta

Nasze meble w stylu industrialnym są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Znajdą tu Państwo wysmakowane i surowe projekty konsoli, krzeseł, zestawu stolików, ław, stolików kawowych, szafek RTV oraz innych mebli, które pochodzą z zaufanych profesjonalnych stolarni. W naszym salonie znajdą Państwo najlepsze meble w stylu industrialnym, które doskonale dopasują się do wizji oraz otwartej przestrzeni każdego loftu. Nasze projekty mebli są bardzo oryginalne, a co więcej, istnieje możliwość wprowadzenia specjalnych zmian na życzenie nawet najbardziej wymagającego klienta. Zachęcamy Państwa do kontaktu w przypadku uwag i próśb.

Meble w stylu loft do otwartych przestrzeni

Nasze meble w stylu loft najlepiej sprawdzają się w otwartych i dużych przestrzeniach poprzemysłowych, które teraz zamieniane są na funkcjonalne mieszkania. Chłodne i jasne barwy wyposażenia naszej produkcji idealnie współgrają z loftami, dodatkowo powiększając je optycznie. Ograniczając liczbę mebli do najbardziej funkcjonalnych, można uzyskać piękny efekt surowości i ascezy. Brak dodatków warto rekompensować zmyślnym oświetlenie. Dzięki połączeniu ciemnej podłogi i masywnych jasnych murowanych ścian z naszymi wysokiej jakości meblami industrialnymi otrzymają Państwo niepowtarzalne wnętrze, które będzie mogło się pochwalić ogromną przestrzenią.

Nowoczesne meble industrialne od Boutique Pierrot

Stylowe nowoczesne meble industrialne mogą kupić Państwo na stronie naszego sklepu internetowego lub w jednym z salonów meblowych w Poznaniu oraz w Warszawie. W przypadku dodatkowych uwag lub chęci zmiany koloru warto się z nami skontaktować lub opisać problematyczną kwestię w rubryce „Uwagi do zamówienia”, która dostępna jest w Koszyku. Nasze meble w stylu industrialnym pochodzą w większości z profesjonalnych stolarni: Lawendowa Prowansja, Muszyna i Tarnobrzeg. Gwarantujemy ich wysoką jakość wykonania oraz zastosowanie najwyższej jakości materiałów. Większość mebli powinna być przesłana w całości, jedynie większe modele przychodzą w częściach, a stoły ze zdemontowanymi nogami.