Witryny niskie

Transport gratis

Prezentowane witryny o nietuzinkowym charakterze i formie można z powodzeniem zaliczyć do grona mebli salonowych i gabinetowych. Znajdują one zastosowanie zarówno w domach, mieszkaniach prywatnych, jak i w biurach, hotelach, kancelariach adwokackich, czy elegancko urządzonych holach hotelowych lub restauracyjnych. Ze względu na kompaktowe rozmiary i zwartą konstrukcję każda niska witryna dostępna w naszym sklepie internetowym nie przytłacza, a jedynie dodaje charakteru i wyjątkowości pomieszczeniom, w których się znajduje. Relatywnie niewielkie witryny spełnią swoją rolę w każdym miejscu. Kolekcja w stylach nawiązujących do dawnych kanonów meblarskich, jak vintage, wykonana ze szlachetnego litego drewna to propozycja dla Miłośników wysokiej i bezkompromisowej jakości, jaką mogą Państwo otrzymać właśnie w naszej stolarni.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Niska witryna - techniki i sposoby wykończenia

Każda witryna niska oferowana w naszym sklepie to propozycja wykonywana na zamówienie, gdyż po stworzeniu wybranej przez Państwa konstrukcji mebla poddajemy ją dalszej obróbce. Oferujemy kilka technik wykończenia, do których zaliczają się woskowanie, patynowanie, szczotkowanie i malowanie. W przypadku malowania stosujemy wyłącznie ekologiczne farby wodne. Decydując się na szczotkowanie mogą być Państwo pewni, iż wybrany mebel uzyska wyjątkowo gładką i przyjemną w dotyku fakturę. Z kolei patynowanie sprawi, że kolor mebla będzie intensywniejszy i bardziej soczysty. Jeśli natomiast chodzi o woskowanie, tak przygotowany mebel będzie dodatkowo chroniony przed wilgocią i kurzem. Jeżeli preferują Państwo meble w kolorze, każda oferowana przez nas witryna może zostać pomalowana na jeden lub dwa wybrane kolory z dostępnej palety barw. Świetnie sprawdzi się tutaj zastosowanie kontrastowych odcieni bądź przecieranie, które sprawi, że mebel będzie wyglądał na zaawansowany wiekiem i pasował do typowo klasycznych klimatów wnętrzarskich.

Niska witryna szklana - meble z duszą dla wielu pokoleń

Każda niska szklana witryna z litego drewna będzie świetnie komponować się z aranżacjami o podobnym charakterze i stylu. Jednocześnie zapewniamy, że są to meble w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. Do ich produkcji stosujemy także niewielkie detale w postaci praktycznych i użytkowych uchwytów, zawiasów i gałek wykonywanych z galwanizowanego metalu, przypominających barwą mosiądz. Bardzo dobrze podkreślają one indywidualny, unikalny charakter prezentowanych witryn i dodatkowo budują unikatowy klimat, jakim charakteryzują się meble o wielopokoleniowym obliczu z naszej kolekcji.

Witryna niska - wyjątkowa oferta

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą mebli, również tych, które świetnie będą komponować się z proponowanymi witrynami. Mowa tutaj o półkach na ścianę, stołach, czy szafkach. Zarówno one, jak i wybrane modele witryn dostępne są w naszych sklepach stacjonarnych w Warszawie i Poznaniu. Polecamy Państwu osobiste zapoznanie się z naszą kolekcją, możliwymi sposobami wykończenia mebli, ich fakturą i kolorami, które na żywo prezentują się jeszcze piękniej. Życzymy udanych zakupów, a w razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji!