Wyspa kuchenna

Transport gratis

Wyspa kuchenna to dodatkowe miejsce z blatem i szafkami w naszej kuchni. To co wyróżnia ją spośród innych mebli kuchennych to fakt, że ustawiana jest na środku i jest zdecydowanie centralnym punktem w całym pomieszczeniu.

https://www.high-endrolex.com/17

Wyświetlanie 1–20 z 21 wyników

W większej kuchni zagospodarowanie jej centralnej części oferuje dodatkowe miejsce do przygotowywania posiłków oraz chowania najpotrzebniejszych produktów czy naczyń. W tym celu stworzone zostały wyspy kuchenne będące ozdobą całego pomieszczenia, swoistym ukoronowaniem wystroju wnętrza, jak i praktycznym dodatkiem, który otworzy przed każdym kucharzem nowe możliwości. W naszym katalogu znajdą Państwo wyspy kuchenne o różnych rozmiarach oraz właściwościach użytkowych. Posiadają różne rodzaje szafek oraz szuflad, niektóre modele wyróżniają się otwartymi półkami idealnymi do przechowywania garnków.

Wygoda pracy w kuchni dzięki wyspie kuchennej

Eleganckie wyspy kuchenne charakteryzuje przede wszystkim ich użytkowość. Są wygodnymi meblami, które oferują sporą przestronność dzięki wygodnym blatom. Gładka nawierzchnia stanowi komfortowe miejsce do wykonywania wszelkich prac kuchennych, stanowiąc jednocześnie miejsce, przy którym można postawić krzesło bądź taboret, aby spożyć posiłek. W zależności od modelu różnią się one przestrzenią, niektóre są wygodniejsze do tego, by przy nich zasiadać, z miejscem na ułożenie nóg, inne pełnią funkcję szafki na kuchenne przedmioty. Umożliwiają szybki dostęp do wszystkich przedmiotów, które zawsze warto mieć pod ręką, jako że wyspa znajduje się w centralnej części kuchni. Wyłożone na jej blacie produkty i narzędzia będą łatwo i szybko dostępne z każdego kąta pomieszczenia. Wytrzymałość mebli oraz dokładność wykończeń sprawia, że szuflady oraz szafki chodzą bardzo płynnie. Są bardzo dobrze wyważone oraz obciążone, gwarantując stabilność pracy oraz brak wstrząsów nawet przy bardziej wymagających procesach gotowania. Proste w konserwacji, stanowią zakup na wiele lat, odporny na uszkodzenia różnego rodzaju.

Wyspa kuchenna to mebel, który ozdobi każdą kuchnię

Funkcjonalność jest podstawową cechą wyspy kuchennej, jednak niejedyną. Niezwykle dokładne wykończenia, przyłożenie wagi do szczegółów oraz staranny dobór drewna do wykonania proponowanych mebli sprawiły, że są to przepiękne wypełnienia pokoju. Wykonane w duchu prowansalskim stanowią dodatek do stylu lodge, skandynawskiego czy klasycznego. Każdy z modeli posiada wiele wersji wyglądu w postaci różnych kolorów oraz specjalnych efektów, jakie mogą zostać nałożone. Wyspy kuchenne tworzone są z litego drewna, czemu zawdzięczają swój niebanalny wygląd oraz wytrzymałość, która jest ich główną cechą. W katalogu znajdą Państwo modele o bardziej finezyjnych kształtach oraz bardziej toporne, w zależności od preferencji oraz tworzonego wyglądu kuchni. Propozycje obejmują modele z licznymi ozdobnikami lub proste, gładkie. Możliwe jest obejrzenie wysp kuchennych w salonie w Warszawie oraz w Poznaniu, zapraszamy również do wzięcia udziału w samym procesie malowania.