Sekretarzyki biurka

Transport gratis

Solidnie wykonane sekretarzyki biurka to meble, które można zaliczyć do praktycznego i efektownego elementu wystroju wnętrz zaaranżowanych w stylu francuskim, klasycznym lub vintage. Z powodzeniem znajdą one zastosowanie zarówno w salonie, domowym biurze, jak i w innym pomieszczeniu przeznaczonym na chwilę skupienia, pisania pamiętnika czy tradycyjnego listu. Sekretarzyki będą również świetnie komponować się z wystrojem stylowego pensjonatu, hotelu lub pokoi dla gości, w których dominuje wystrój awangardowy. Rozsądne, kompaktowe wymiary tych mebli sprawiają, że bez problemu znajdzie się na nie miejsce zarówno w niewielkich pomieszczeniach, jak i w przestronnych pokojach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Sekretarzyki biurka – z wytrzymałego litego drewna

Każdy sekretarzyk biurko z naszej kolekcji powstaje z wysokiej jakości litego drewna, które najpierw poddawane jest procesom starannego suszenia i szlifowania. Następnie wykonujemy z nich mebel, który mogą Państwo nabyć w stanie surowym bądź zdecydować się na jego wykończenie jedną z wielu dostępnych w naszej stolarni technik. Sekretarzyki zarówno w powściągliwej, jak i w bardziej fantazyjnej formie to produkty w całości wykonane z drewna. Do ich produkcji nie stosujemy żadnych materiałów drewnopodobnych. Dotyczy to każdego elementu, włącznie z szufladami i tylną ścianą. Zastosowanie drewna przyczynia się do zdecydowanego zwiększenia trwałości sekretarzyków, które z powodzeniem będą spełniać się w swojej roli przez lata, a nawet przez pokolenia. W razie jakichkolwiek uszkodzeń mechanicznych wystarczy posłużyć się odrobiną szpachli i farby wodnej, aby z powrotem przywrócić meblowi świetny wygląd. Jedynymi elementami wykonanymi z innego materiału są gałki, zawiasy i uchwyty, które produkujemy z galwanizowanego metalu.

Sekretarzyk biurko – techniki wykończenia

Każde tworzone z pasji do drewna biurko sekretarzyk jest meblem ponadczasowym, któremu można dodać unikatowego, wyjątkowego uroku dzięki zastosowaniu jednej z kilku dostępnych u nas technik wykończenia. Możemy bowiem zastosować metodę woskowania, patynowania, postarzania lub szczotkowania. Oferujemy też usługę malowania mebla na jeden lub dwa kolory z palety barw dostępnej przy każdym produkcie. Ta ostatnia opcja jest jedną z najbardziej interesujących, gdyż pozwala uzyskać efekt kontrastowy. Zachęcamy Państwa również do skorzystania z techniki woskowania, która polega na zabarwieniu surowego drewna bejcą, a następnie nałożeniu na nie warstwy wosku. Każda z technik zapewni inny, aczkolwiek imponujący efekt wizualny, który w ten sposób można dostosować do wystroju wnętrz czy znajdujących się już w pomieszczeniu innych mebli.

Jaki biały sekretarzyk wybrać? Profesjonalne wsparcie obsługi klienta

Jeśli zastanawiają się Państwo nad tym, który biały sekretarzyk będzie najbardziej odpowiedni do aranżowanego wnętrza, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze. Możemy również uzgodnić wysyłkę próbek kolorów. Zapraszamy także do odwiedzin naszych salonów w Warszawie i Poznaniu, w których mogą Państwo osobiście przekonać się o jakości oferowanych przez nas mebli. Życzymy udanych zakupów!