Kredensy

Transport gratis

BBiorąc sobie za cel stworzenie mebli najwyższej jakości, prezentujemy kredensy drewniane, które można zaliczyć do mebli salonowych. Znajdują one także zastosowanie w gustownym gabinecie, holu lub kuchni. Kredensy w stylu prowansalskim pasują do wielu pomieszczeń urządzonych w podobnym charakterze. Z powodzeniem tego typu mebel może pełnić funkcję gablotki na drogocenne przedmioty, choć nie trudno przyznać, iż sam w sobie stanowi elegancką ozdobę dla domu lub mieszkaniu.

Wyświetlanie 1–20 z 50 wyników

Dekoracyjne kredensy pokojowe

Kredensy pokojowe o różnych rozmiarach mogą stanowić kluczowy element dekoracyjny w salonie, jak i praktyczny dodatek w kompaktowych, niewielkich kuchniach. Zwarta konstrukcja każdego modelu sprawia, że są wygodne w użytkowaniu. W naszej kolekcji znajduje się wiele modeli kredensów o podobnych funkcjach, lecz zróżnicowanych rozmiarach. Charakteryzują się odmiennym układem półek, zarówno zamkniętych, jak i oszklonych, jednak wciąż ich podstawowe zastosowanie nie ulega zmianie.

Kredensy stylowe nawiązują do mebli tradycyjnych, francuskich, a w swojej prostocie nadają każdemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Z pewnością idealnie pasują do pomieszczeń zaaranżowanych na wzór klasyczny, elegancki, aczkolwiek ujmujący w swojej prostocie. Minimalizm zdobniczy sprawia, że obserwator zwraca uwagę na szlachetność proporcji i kształtów w delikatnej, przyjemnej dla oka kolorystyce.

Najwyższa jakość wykonania

W naszej kolekcji znajdą Państwo meble, do których produkcji stosujemy wyłącznie najwyższej jakości, lite drewno. Nie korzystamy z żadnych produktów drewnopodobnych. Dzięki temu oferowane meble spełniają swoje funkcje dekoracyjne i praktyczne przez wiele lat. Oprócz standardowych, białych kredensów oferujemy również modele w innych wersjach kolorystycznych. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą paletą barw, która umożliwia samodzielne, indywidualne dopasowanie barwy do swoich potrzeb i oczekiwań. Zarówno mniejsze, jak i większe modele można bez trudu wkomponować w styl pomieszczeń kuchennych, salonów, czy jadalni.

Stylowe kredensy o starannym wykonaniu

Nasze meble wykonujemy z litego, masywnego drewna, rezygnując tym samym z powszechnie stosowanych sklejek, czy płyt mdf. Stawiając na jakość, w całym procesie produkcji przykładamy niezmierną wagę do detali i szczegółów. Starannie wykonany szlif i pokrycie naturalną, ekologiczną farbą każdego pojedynczego elementu sprawia, że mebel nie ulega pękaniu, czy łuszczeniu się. W razie jakichkolwiek uszkodzeń mechanicznych wystarczy posłużyć się szpachlą i farba wodną, co należy do typowych zabiegów konserwacyjnych mebli wykonywanych z prawdziwego drewna.

Drewniane kredensy - sposoby wykończenia

Nasi Klienci mają możliwość podjęcia decyzji na temat wykończenia mebli. Na życzenie wysyłamy próbnik kolorów, dzięki czemu łatwiej wyobrazić sobie końcowy wygląd wybranego modelu. Posługujemy się wyłącznie farbami ekologicznymi, wykorzystujemy technikę patynowania i postarzania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Służymy profesjonalną radą w kwestii naszego asortymentu.