Meble do przedpokoju

Transport gratis

Hol, przedpokój, czy jak ma to miejsce w przypadku przestrzeni hotelowych – lobby to wizytówka, na której podstawie goście wyrabiają swoją opinię o danym wnętrzu. Ogromnie ważne są więc odpowiednio dobrane meble, dzięki którym ta przestrzeń nabiera bardziej indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru. Wiemy o tym doskonale, dlatego pragniemy Państwu zaoferować wysokiej jakości meble do przedpokoju w wielu różnych rozmiarach, kolorach i stylach wykończenia.

Wyświetlanie 1–20 z 319 wyników

Wśród dostępnych propozycji znajdą Państwo modele będące częścią jednej z sześciu kolekcji - jedną z nich jest kolekcja Muszyna, której każdy element wykonany jest z litego drewna. Jeśli szukają Państwo mebli w stylu klasycznym, francuskim, prowansalskim, wiejskim, z pewnością się Państwo nie zawiodą!

Bogata oferta dla najbardziej wymagających użytkowników

W asortymencie naszego sklepu internetowego i salonów stacjonarnych znajdą Państwo meble stworzone z myślą o różnych pomieszczeniach - jedną z propozycji są meble do przedpokoju i holu inspirowane między innymi stylem poprzednich epok.

Wśród nich nie mogło zabraknąć między innymi elementów pełniących funkcje garderoby, szafek na buty, pojemnych szaf i skrzyń oraz luster. W ofercie znajdą też Państwo meble do przedpokoju z siedziskiem, takie jak tapicerowane ławki, gustowne otomany oraz szafki na buty wyposażone w wygodne miejsce do siedzenia. Prezentowane elementy aranżacji przedpokoju dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach i wariantach wykończenia.

Personalizowanie meble do przedpokoju - wiele różnych wariantów do wyboru

Meble, które pragniemy Państwu zaprezentować to najwyższej jakości modele wykonane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Do ich produkcji wykorzystujemy dobrze wysuszone i oszlifowane, lite drewno będące gwarancją ich trwałości i długiej żywotności. Naszym klientom dajemy też możliwość indywidualnej personalizacji wybranego modelu poprzez wybór rodzaju wykończenia drewna.

Mogą Państwo zdecydować się na jednolity kolor lub malowanie kilkoma kolorami, również kontrastowymi - do tego typu zabiegów wykorzystujemy jedynie ekologiczne farby wodne wysokiej jakości. To jednak nie wszystko! Na życzenie klienta możemy również dany mebel poddać woskowaniu, szczotkowaniu, patynowaniu i postarzaniu.

Dbamy o zadowolenie naszych klientów na każdym etapie realizacji zamówienia!

Pełen asortyment naszego sklepu obejmuje kilkaset modeli mebli przeznaczonych do aranżacji różnych pomieszczeń - elementy każdej z sześciu dostępnych kolekcji mogą Państwo też zobaczyć na żywo w jednym z naszych salonów stacjonarnych, mieszczących się w Poznaniu i Warszawie.

Naszym klientom dajemy również drugą opcję zapoznania się z kolorystyką naszych produktów - możemy wysłać na wskazany adres wzorniki i paletę kolorów.