Meble nowoczesne (modern)

Transport gratis

Stylowe, eleganckie i wyjątkowe – oto, jakie są meble modern z naszej oferty. Tworzone z wysokiej jakości materiałów, z miłości do stylu oraz piękna, stanowią połączenie designerskiej klasy oraz wyjątkowej wygody z funkcjonalnością. Dzięki swoim nietuzinkowym kształtom oraz kolorom wprowadzają do pomieszczenia nieco mocniejszy akcent. Jest to funkcjonalna ozdoba, na której będą mogli Państwo z przyjemnością każdego ugościć w przypadku krzeseł, czy podać kawę na niezwykłym stoliku. W ofercie znajdują się meble design różnego rodzaju oraz przeznaczenia, różniące się od siebie wyglądem i rozmiarami. Modele te można zobaczyć w naszych salonach w Warszawie oraz Poznaniu.

Wyświetlanie 1–20 z 157 wyników

Całkowita zmiana wnętrza za pomocą designerskich mebli

Zgrabne, gładkie komplety mebli często potrzebują charakterystycznego elementu wystroju, który przełamie ich monotonię. Taką moc posiadają meble modern z naszej oferty. W asortymencie znajdą Państwo ich przeróżne rodzaje, od odważnych i nowoczesnych kształtów, po prostsze i mniej wymyślne. Fantazyjne modele pozwalają na umiejętne przecięcie monotonii i odmianę odbioru danego pomieszczenia. Umieszczone w salonie, dopasowane do siebie kompletami krzesła i stolik pozwolą na stworzenie niezwykle przyjemnego kącika do kawy, idealnego do spożycia śniadania i czytania porannej gazety czy książki po powrocie z pracy. Wysoki komfort zapewni kompleksowy wypoczynek oraz relaks. Wyjątkowy wygląd mebli design składa się na odważne połączenie charakterystycznych kształtów z mocnymi kolorami. W naszym salonie mają Państwo możliwość nadania koloru danemu modelowi samodzielne, co znacząco ułatwia dopasowanie go do aktualnego oraz planowanego wystroju.

Designerskie meble, które posłużą przez długie lata

W naszym asortymencie znajdą Państwo meble design wyłącznie najwyższej jakości. Tworzone są z litego drewna, a także starannie dobranych materiałów Są wytrzymałe na uszkodzenia oraz doskonale sprawdzają się w codziennym życiu nie tylko jako wspaniała ozdoba pokoju, ale również funkcjonalny sprzęt. Poszczególne modele posiadają udogodnienia użytkowe w postaci dodatkowych półek, na których możliwe jest przechowywanie drobnych przedmiotów. Doskonale nadają się na miejsce na dekoder telewizora, książki czy gazety. Ich obciążenie oraz perfekcyjne wykończenia sprawiają, że są niezwykle stabilne, nie chwieją się i zachowują pion nawet przy intensywnym eksploatowaniu. Ze względu na specyfikę tworzenia mebli design, większość modeli dostępnych jest wyłącznie jako całość, bez możliwości rozłożenia. W ofercie dostępne są pojedyncze modele, a także komplety mebli modern. Zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym katalogiem, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - do kontaktu. Z przyjemnością doradzimy!