Meble do sypialni

Transport gratis

Sypialnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu. Zatroszczenie się o jej przyjemny dla oka wygląd wpływa pozytywnie na samopoczucie i jakość odpoczynku. W naszej ofercie znajdą Państwo przeróżne meble do sypialni w prowansalskim stylu. Znajdują się wśród nich zarówno pojedyncze, wyjątkowe, kolekcjonerskie modele, jak i meble tworzące zestawy, doskonale do siebie pasujące i tworzące zgrabną kompozycję. Poszczególne komody oraz szafy różnią się od siebie wielkością i objętością szuflad, a także szafek. Tworzone są w różnych stylistykach, zarówno bardziej wysublimowanych, z licznymi dodatkami, jak i prostszych, idących w stronę minimalizmu.

Wyświetlanie 1–20 z 532 wyników

Komfort w parze z doskonałym wyglądem - meble prowansalskie

Priorytetem podczas wybierania mebli do sypialni najczęściej jest wygoda.Komody czy szafy z naszego katalogu umożliwią przechowywanie wszystkich, istotnych przedmiotów, jak na przykład ubrania czy bieliznę Stanowią doskonałe miejsce do składania w nich grubszych swetrów, ręczników czy pościeli. Jest to stabilna, mocna konstrukcja, dająca możliwość wygodnego przechowywania nawet ciężkich przedmiotów. Szuflady będą doskonałe dla pojedynczych rzeczy, takich jak kosmetyki, perfumy. W dużych wersjach szaf będą mieli Państwo dużo miejsca na powieszenie zimowych kurtek czy łatwo gnących się koszul. Meble prowansalskie stanowią połączenie praktycznego zastosowania z doskonałym wyglądem. Różne rodzaje szaf oraz komód sypialnianych umożliwiają wybór nie tylko pod względem designu danego modelu, ale również wielkości - w zależności od tego, ile miejsca do zagospodarowania posiada dana sypialnia.

Trwałe meble o prestiżowym wyglądzie

Oferowane przez nas meble prowansalskie tworzone są z litego drewna. Ten szlachetny materiał wprowadza przyjemną atmosferę do wnętrza każdego pokoju, dodając odrobinę ukojenia oraz rozświetlając pomieszczenie bez względu na dobrany kolor. Mają Państwo możliwość wybrania dowolnego koloru drewna oraz jednego z wielu specjalnych modyfikacji, takich jak optyczne postarzenie. Lite drewno gwarantuje bardzo wysoką wytrzymałość mebla. Nie widać na nim drobniejszych zarysowań. Każdy szczegół jest precyzyjnie wykończony, aby połączyć fenomenalny wygląd z użytkowością najwyższej klasy. Dzięki temu wszystkie szuflady działają w pełni sprawnie. Doskonałe wyważenie zapewnia meblom stabilność, a odpowiednie przeciążenie sprawia, że nie chwieją się podczas użytkowania. Umożliwia to postawienie na szafce nocnej szklanki wody czy ciepłej herbaty, by zrelaksować się wieczorem w łóżku z książką w ręku.