Sekretarzyki zamykane

Transport gratis

Wyjątkowa kolekcja sekretarzyków dostępna w naszym sklepie to propozycja dla osób ceniących sobie aranżacje w prostym stylu. Nawiązują one do prowansalskich form i wiejskiej estetyki. Każdy prezentowany na naszej stronie sekretarzyk zamykany może stanowić uzupełnienie wystroju wnętrz takich jak sypialnie, gabinety, biura czy pokoje hotelowe. Jest to typowy model, który odegra swoją rolę w niemalże każdym pomieszczeniu mieszkania oraz domu. Delikatna forma sekretarzyków oraz liczne szufladki czy przeszklone półki to oferta o zwartej, stabilnej konstrukcji. Spełni ona oczekiwania miłośników drobiazgów ukrytych w licznych schowkach prezentowanego mebla. W naszej kolekcji znajdą Państwo wiele wariantów o podobnych wymiarach, różniących się natomiast układem szafek, drzwiczek i szuflad. Proponujemy zarówno sekretarzyki stylizowane, jak i modele z dodatkową nadstawką. Atrakcyjność naszych sekretarzyków zamykanych wynika z ich prostoty i pełnej funkcjonalności.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Sekretarzyk zamykany – najwyższa jakość wykonania

W naszej stolarni powstają wysokiej jakości sekretarzyki, do których produkcji wykorzystujemy wyłącznie lite drewno. Nigdy nie sięgamy po wątpliwe zamienniki i alternatywy, do których należą płyty i sklejki. Ogromnym atutem naszych mebli jest zatem wytrzymałość, trwałość oraz odporność na rozwarstwianie, łuszczenie się i pękanie. Każdy sekretarzyk zamykany nowoczesny zachwyca starannym i kunsztownym wykonaniem dzięki umiejętnościom naszych doświadczonych stolarzy. Proponowane meble będą świetnie komponować się z innymi elementami wystroju gabinetów i pokojów jak lustra, skrzynie czy kredensy dostępne w naszym asortymencie. Pragniemy również zapewnić, iż każdy wybrany przez Państwa produkt będzie ostatecznie wykończony i pomalowany wedle indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Bierzemy pod uwagę preferencje naszych klientów i oferujemy możliwość pomalowania sekretarzyka na kolory dostępne w naszej palecie barw. Zachęcamy także do skorzystania z różnych form wykończeń, do których należą woskowanie, postarzanie oraz szczotkowanie. Łączenie metod i odcieni nadaje meblom niepowtarzalny charakter.

Sekretarzyk zamykany nowoczesny – mebel na długie lata

Jakość idąca w parze z pomysłowością i stylem to przepis na sekretarzyk idealny, który będzie odpowiadał Państwa gustom i praktycznym potrzebom. Każdy model jest w pełni funkcjonalny i ergonomiczny. Charakteryzuje się łatwością użytkowania i trwałością na wiele lat. Jeśli są Państwo zainteresowani złożeniem zamówienia, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, przez stronę internetową bądź osobiście w naszych salonach w Warszawie i Poznaniu. Oferujemy również wysyłkę próbników z wybranymi kolorami za kaucją zwrotną. W ten sposób będą Państwo mogli przekonać się o fakturze i charakterze danego wykończenia naszych ozdobnych zamykanych sekretarzyków. Przemyślana konstrukcja to gwarancja, że meble zapewniają bezproblemowy dostęp do każdej szufladki, szafki lub schowka. Zapraszamy do kontaktu!