Meble łazienkowe

Transport gratis

Zamienienie łazienki w luksusowe pomieszczenie wymaga starannego wyboru mebli. Dlatego w naszym salonie przygotowaliśmy dla Państwa bogaty wybór asortymentu mebli łazienkowych, charakteryzujących się wysoką jakością wykonania z litego drewna oraz designerskim wyglądem, utrzymanym w duchu prowansalskim. Pasujące do siebie elementy stworzą niezapomniany wystrój wnętrz, który przenosi ze współczesności do niesamowitych salonów dawnych czasów na szlacheckich dworach. W ofercie znajdują się również modele proste i nowoczesne, dzięki czemu z łatwością dopasują Państwo poszukiwany mebel do swoich gustów oraz potrzeb. Proponowane produkty z asortymentu sklepu różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale również wielkością oraz oferowaną funkcjonalnością.

Stwórz łazienkę swoich marzeń

Dopasowanie do siebie mebli nigdy nie było prostszym zadaniem. Dla Państwa wygody segregujemy poszczególne meble w kategorie, aby wybór był bezproblemowy i szybki. Dzięki sprawnemu poruszaniu się po menu sklepu mogą Państwo skompletować zestaw mebli, który będzie się doskonale komponował z elementami dekoracyjnymi oraz pozostałym wyposażeniem. Możliwość dobrania dowolnego koloru do poszczególnego modelu oraz wybranie na nim specjalnego efektu, takiego jak postarzenie, otwiera zupełnie nowe możliwości w kwestii dekorowania i urządzania łazienki. Proponowane szafki oraz umywalki do zestawu mebli łazienkowych mogą stanowić zarówno pojedyncze elementy wkomponowane w zagospodarowaną już przestrzeń, jak i stworzyć z nimi zgrabną całość. Prowansalski styl, w jakim wykonywane są proponowane meble łazienkowe, jest świeży i oryginalny. Wprowadza śródziemnomorskie tchnienie do pomieszczenia.

Solidna jakość mebli łazienkowych

Meble łazienkowe wykonane z litego drewna są wysoce wytrzymałe na uszkodzenia. Wyjątkowa jakość materiału, z jakiego zostały wykonane, uszlachetnia ich wygląd oraz odpowiada za praktyczną wygodę. Nie wymagają one szczególnej konserwacji. Stanowią solidną całość, z tego powodu poszczególne elementy doskonale ze sobą współgrają i pomimo regularnego użytkowania nie ulegają rozregulowaniu. Na czas transportu rozkładane są na większe elementy, by łatwiej było je przenieść i przetransportować do pokoju. Doskonałe wyważenie zapewnia stabilność. Wysoka jakość wykonania składa się na doskonałą pracę mebli oraz ich nietuzinkowy wygląd. Szuflady oraz szafki są miejscami, w których mogą Państwo przechowywać podręczne przedmioty, takie jak pasty do zębów, gumki do włosów, kremy do pielęgnacji ciała oraz wiele innych. W zależności od wybranego modelu różnią się one objętością szuflad oraz szafek i samą ich ilością. Posiadają również różnej wielkości blaty, na których można swobodnie położyć ręcznik czy szczoteczkę do zębów. Szafki funkcjonują bardzo płynnie, nie zacinają się. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym katalogiem naszego sklepu, a jeśli chcą Państwo bezpośrednio obejrzeć meble, zapraszamy do salonu w Warszawie lub w Poznaniu.