Meble łazienkowe

Transport gratis

Zamienienie łazienki w luksusowe pomieszczenie wymaga starannego wyboru mebli. Dlatego w naszym salonie przygotowaliśmy dla Państwa bogaty wybór asortymentu mebli łazienkowych, charakteryzujących się wysoką jakością wykonania z litego drewna oraz designerskim wyglądem, utrzymanym w duchu prowansalskim. Pasujące do siebie elementy stworzą niezapomniany wystrój wnętrz, który przenosi ze współczesności do niesamowitych salonów dawnych czasów na szlacheckich dworach. W ofercie znajdują się również modele proste i nowoczesne, dzięki czemu z łatwością dopasują Państwo poszukiwany mebel do swoich gustów oraz potrzeb. Proponowane produkty z asortymentu sklepu różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale również wielkością oraz oferowaną funkcjonalnością.

Wyświetlanie 1–20 z 91 wyników

Stwórz łazienkę swoich marzeń

Dopasowanie do siebie mebli nigdy nie było prostszym zadaniem. Dla Państwa wygody segregujemy poszczególne meble w kategorie, aby wybór był bezproblemowy i szybki. Dzięki sprawnemu poruszaniu się po menu sklepu mogą Państwo skompletować zestaw mebli, który będzie się doskonale komponował z elementami dekoracyjnymi oraz pozostałym wyposażeniem. Możliwość dobrania dowolnego koloru do poszczególnego modelu oraz wybranie na nim specjalnego efektu, takiego jak postarzenie, otwiera zupełnie nowe możliwości w kwestii dekorowania i urządzania łazienki. Proponowane szafki oraz umywalki do zestawu mebli łazienkowych mogą stanowić zarówno pojedyncze elementy wkomponowane w zagospodarowaną już przestrzeń, jak i stworzyć z nimi zgrabną całość. Prowansalski styl, w jakim wykonywane są proponowane meble łazienkowe, jest świeży i oryginalny. Wprowadza śródziemnomorskie tchnienie do pomieszczenia.

Solidna jakość mebli łazienkowych

Meble łazienkowe wykonane z litego drewna są wysoce wytrzymałe na uszkodzenia. Wyjątkowa jakość materiału, z jakiego zostały wykonane, uszlachetnia ich wygląd oraz odpowiada za praktyczną wygodę. Nie wymagają one szczególnej konserwacji. Stanowią solidną całość, z tego powodu poszczególne elementy doskonale ze sobą współgrają i pomimo regularnego użytkowania nie ulegają rozregulowaniu. Na czas transportu rozkładane są na większe elementy, by łatwiej było je przenieść i przetransportować do pokoju. Doskonałe wyważenie zapewnia stabilność. Wysoka jakość wykonania składa się na doskonałą pracę mebli oraz ich nietuzinkowy wygląd. Szuflady oraz szafki są miejscami, w których mogą Państwo przechowywać podręczne przedmioty, takie jak pasty do zębów, gumki do włosów, kremy do pielęgnacji ciała oraz wiele innych. W zależności od wybranego modelu różnią się one objętością szuflad oraz szafek i samą ich ilością. Posiadają również różnej wielkości blaty, na których można swobodnie położyć ręcznik czy szczoteczkę do zębów. Szafki funkcjonują bardzo płynnie, nie zacinają się. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym katalogiem naszego sklepu, a jeśli chcą Państwo bezpośrednio obejrzeć meble, zapraszamy do salonu w Warszawie lub w Poznaniu.