Biblioteczki otwarte

Transport gratis

Wyjątkowe pod każdym względem biblioteczki otwarte są propozycją dla każdego Pasjonata mebli produkowanych w dawnych, tradycyjnych stylach meblarskich. Mogą one pełnić swoje praktyczne, jak i dekoracyjne funkcje w pomieszczeniach biurowych, salonach, pokojach dziennych. Prezentowane modele biblioteczek, ze względu na swoje solidne wykonanie i profesjonalnie nadany szlif, mogą stanowić idealne uzupełnienie gustownie urządzonych holów, lounge hotelowego, jak i firmowych gabinetów. Znajdą one zastosowanie w każdym wnętrzu przeznaczonym na relaks i odpoczynek. Z kolei dzięki zróżnicowaniu pod względem rozmiarów, każdy z oferowanych w naszym sklepie www mebli idealnie wpisuje się w wystrój przestrzennych, jak i ograniczonych powierzchniowo domów, mieszkań, bibliotek, biurowców.

Wyświetlanie 1–20 z 74 wyników

Biblioteczki otwarte - pełen profesjonalizm wykonania

Do naszej pracy podchodzimy bardzo poważnie i rzetelnie. Obróbka litego drewna rozpoczyna się od jego starannego wysuszenia i oszlifowania. To właśnie z niego powstają nasze biblioteki otwarte, które będą idealnym uzupełnieniem wnętrz na długie lata i wielu pokoleń. Są to niezwykle wytrzymałe meble, które zgodnie z zamówieniem Klienta możemy pomalować na jeden lub dwa kolory, a także poddać szczotkowaniu, patynowaniu, woskowaniu. Dzięki tej ostatniej technice surowe drewno zostanie zabarwione bejcą, dzięki czemu naturalny układ słojów będzie jeszcze bardziej wyrazisty. Następnie drewno zostanie pokryte warstwą płynnego wosku, co z kolei zabezpieczy je przed kurzem i wilgocią. W zależności od opcji wykończenia, na jaką się Państwo zdecydują, ostateczna cena biblioteczek ulegnie zmianie. Polecamy również malowanie w dwóch kolorach, prz czym zewnętrzna część mebla zostanie pokryta kontrastową barwą w przeciwieństwie do wewnętrznych elementów biblioteczki. Efekt z pewnością będzie niepowtarzalny i wyjątkowy.

Otwarte biblioteczki - dlaczego warto?

Będące częścią naszej oferty otwarte biblioteczki powstają z masywnego, litego drewna. W procesie produkcji nie stosujemy żadnych drewnopodobnych materiałów, takich jak płyty MDF, czy sklejki. Niemalże każdy element powstaje z drewna, włącznie z płycinami, cokolikami, pilastrami i innymi elementami charakterystycznymi dla każdego projektu tego rodzaju mebla. W zależności od modelu, biblioteczki są uzupełniane o praktyczne uchwyty, gałki, zawiasy wykonane z największą starannością z galwanizowanego metalu. Skromny, użytkowy charakter i niewielkie rozmiary sprawiają, że wspomniane elementy dodają uroku i unikatowego wyglądu naszym meblom. Każda otwarta biblioteczka - w razie jakichkolwiek uszkodzeń mechanicznych - może zostać potraktowana odrobiną szpachli i farby wodnej, by szybko i sprawnie pozbyć się nieestetycznego uszczerbku.

Biblioteki otwarte na zamówienie

Serdecznie zachęcamy do zakupów naszych wyjątkowych biblioteczek! Będą one świetnie komponować się z innymi oferowanymi przez nas meblami, takimi jak sekretarzyki i krzesła. Jesteśmy przekonani, że spełnią one Państwa oczekiwania! W razie pytań, zapraszamy Państwa do kontaktu!