Sekretarzyki z nadstawką

Transport gratis

Kreowane na styl klasyczny, z domieszką francuskiego charakteru sekretarzyki z nadstawką to propozycja mebli idealnie wpisujących się w wystrój salonów, pokoi gościnnych i hotelowych czy gustownych restauracji zaaranżowanych zgodnie z kanonem dawnych tradycyjnych stylów meblarskich. Z powodzeniem mogą pełnić funkcję biblioteczki na drobne przedmioty, notatki oraz korespondencję. Sprawdzą się również jako schowek na najbardziej potrzebne akcesoria, które zawsze warto mieć pod ręką. Stosunkowo niewielkie modele powstały w całości z litego drewna poddanego starannemu szlifowaniu i wysuszeniu. Natomiast malowanie i wykończenie wykonujemy zgodnie z Państwa wizją i dostępnymi u nas metodami. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą paletą barw, a w razie potrzeby rekomendujemy wysyłkę próbników za zwrotną kaucją. Dzięki nim wybór z pewnością będzie prostszy i dopasowany do Państwa preferencji. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, starannie i z uwzględnieniem wszystkich szczegółów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Sekretarzyki z nadstawką – meble na lata

Przedstawiona kolekcja o szlachetnych proporcjach i symetrycznych kształtach, o prostych bądź lekko ugiętych nóżkach powstała w całości z litego drewna, włącznie ze ścianami tylnymi i płycinami drzwiczek. To gwarantuje długowieczną trwałość i wytrzymałość mebla stworzonego dla pokoleń, a nie wyłącznie na jeden sezon. Każdy mebel malowany jest zgodnie ze wzornikiem kolorystycznym dostępnym na naszej stronie. Mają Państwo możliwość wyboru odcienia oraz metody wykończenia produktu. Do najczęściej stosowanych należy zabarwienie surowego drewna bejcą oraz pokrycie go warstwą płynnego wosku. Sposób ten umożliwia zachowanie naturalności i klarowności układu słojów w drewnie, a jednocześnie zabezpiecza sekretarzyk z nadstawką przed brudem i wilgocią. Proponujemy również inne metody wykończeń jak postarzanie, przecieranie oraz malowanie dwoma kolorami. W zależności od Państwa wyboru ostateczna cena może różnić się o kilkadziesiąt procent od tej widocznej przy produkcie.

Sekretarzyk z nadstawką – dostępny online i stacjonarnie

Każdy sekretarzyk z nadstawką podkreśla atmosferę wnętrza i tworzy niesamowity klimat o nieco oficjalnym i eleganckim charakterze. W trosce o środowisko sekretarzyki powstają z naturalnego drewna i są malowane ekologicznymi farbami wodnymi. Dzięki temu meble zachowują intensywność koloru przez wiele lat. Nasze projekty można zamówić zarówno w sklepie internetowym, jak i w dwóch salonach meblowych zlokalizowanych w Warszawie i Poznaniu. Nasza fachowa obsługa chętnie pomoże i odpowie na wszelkie Państwa pytania dotyczące naszego asortymentu. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego i mailowego. Pragniemy nadmienić, iż prezentowane sekretarzyki z nadstawką można nabyć także w wersji surowej, wstępnie przygotowanej pod malowanie. Z pewnością będą Państwo zadowoleni z jakości, jaką oferują nasze stolarnie, oraz wyniku ich pracy w postaci starannie oszlifowanych, zadbanych pod każdym względem mebli. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.