Recepcje hotelowe prowansalskie

Oprócz typowych mebli dedykowanych dla domu, takich jak meble kuchenne czy łazienkowe, dostarczamy również wyposażenie do hoteli, sklepów czy lokali gastronomicznych. Oferujemy między innymi recepcje hotelowe prowansalskie oraz lady sklepowe. Doskonale wiemy, że recepcja to miejsce w hotelu, które powinno być jak najbardziej reprezentatywne. Jest to swoista wizytówka architektoniczna. To tam po wejściu do hotelu podchodzą w pierwszej kolejności goście, którzy chcą się zameldować. Warto więc zrobić na nich pierwsze dobre wrażenie i przekonać ich, że wybrali odpowiedni hotel na nocleg. Aby osiągnąć zamierzony cel, pomoże recepcja hotelowa w prowansalskim stylu. Wpasuje się ona idealnie do każdego nowoczesnego wnętrza, urządzonego na przykład w stylu loftowym, oraz innych mebli z naszej kolekcji. Utrzymana w odcieniach bieli, świadczyć będzie o czystości i schludności w hotelu, co pozytywnie wpłynie na odbiór przez odwiedzających. Dodatkowo jej minimalistyczna, smukła konstrukcja przypadnie do gustu gościom hotelowym.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Jakie powinny być recepcje hotelowe w stylu prowansalskim?

Odpowiednia aranżacja recepcji hotelowych w stylu prowansalskim jest bardzo istotna. Po pierwsze, powinna ona stwarzać atmosferę profesjonalną oraz przyjazną. Dodatkowo powinna być utrzymana w stylu eleganckim. Oferowana przez nas recepcja hotelowa prowansalska jest łatwa w czyszczeniu oraz nie zajmuje dużo miejsca. Z łatwością wstawi się ją do mniejszego pomieszczenia, jakim jest przestrzeń przeznaczona na ekranie gości. Dobrze, aby w widocznym miejscu na recepcji hotelowej w stylu prowansalskim umieścić nazwę hotelu lub jego logo. To sprawi, że goście na dłużej zapamiętają miejsce, w którym zatrzymali się na nocleg. Starannie zaprojektowana i wykończona, pozostawi niezapomniane wrażenia. Jako że oferowane przez nas meble są praktyczne i wytrzymałe, to kupując je, można mieć pewność, że posłużą na lata. Będą też komfortowe w użytkowaniu dla pracowników i współpracowników hotelu, którzy będą w niej przechowywać najpotrzebniejsze przedmioty. Z myślą o personelu, meble te zostały wyposażone w szuflady, półki oraz szafkę, aby ułatwić szybkie załatwienie formalności. Samopoczucie recepcjonistki jest bowiem równie ważne, co estetyczny wygląd wnętrza. Pozwala zbudować serdeczną relację z klientami.

Recepcje hotelowe prowansalskie z naszej oferty

Recepcje hotelowe prowansalskie są standardowo wykonywane w białym kolorze i postarzane. Istnieje jednak możliwość doboru innego koloru, który bardziej będzie współgrał z istniejącą lub planowaną dopiero aranżacją. Oprócz wspomnianych schowków na dokumenty, dysponuje również miejscem na blacie. A ten potrzebny jest do postawienia na nim między innymi komputera, drukarki, czytnika kart czy przewodników po okolicy dla gości pytających się podczas pobytu, co warto zwiedzić. Do recepcji hotelowej w stylu prowansalskim możesz u nas zakupić witryny, stoliki kawowe, siedziska i inne meble, które będą do siebie pasować.    Zgodnie z regulaminem możesz liczyć na darmowy transport produktu.