Biblioteczki narożne

Transport gratis

Wyjątkowe pod względem wykonania i stylu biblioteczki narożne to kolekcja najwyższej jakości dla wszystkich miłośników klasyki we francuskim, czy skromnym, powściągliwym charakterze. Prezentujemy meble, które znajdą zastosowanie w salonach, pokojach dziennych, biurach. Z powodzeniem można je również postawić w eleganckim gabinecie, czy w stylowym hotelu, gdzie spełnią swoją funkcjonalną i dekoracyjną rolę. Mogą ponadto stanowić ozdobę ekskluzywnie urządzonego holu lub recepcji. Wnętrza aranżowane w podobnym stylu z pewnością nabiorą dodatkowego prestiżu dzięki postawieniu w nich oferowanych przez nas narożnych biblioteczek. Meble te z powodzeniem uznaje się za praktyczny element wystroju domów / mieszkań prywatnych, jak i bardziej oficjalnych pomieszczeń, gabinetów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Biblioteczka narożna z wyłącznie litego drewna

W procesie produkcji stosujemy lite drewno, które najpierw poddawane jest suszeniu i szlifowaniu. Nie korzystamy z drewnopodobnych tworzyw, sklejek, płyt MDF. Każda biblioteczka narożna powstaje zatem z najlepszego naturalnego materiału, który wzbogacony jest co najwyżej o galwanizowane uchwyty, gałki, zawiasy oraz przeszklenia. Tak przygotowane meble są praktycznym elementem wystroju służącym pokoleniom przez wiele lat. Aby uzyskać oryginalny, wyjątkowy i niepowtarzalny charakter, oferujemy Państwu możliwość wykończenia prezentowanych mebli dzięki technice woskowania, szczotkowania, patynowania, bielenia i malowania. Dostępne kolory wodnych farb ekologicznych znajdują się na karcie każdego produktu. Jeśli jednak mają Państwo problem z wyborem, zachęcamy do kontaktu. W ramach kaucji zwrotnej możemy wysłać do Państwa próbniki, dzięki którym podjęcie decyzji na temat wykończenia zamawianego mebla jest znacznie prostsze i efektywniejsze.

Narożna biblioteczka - w pełni funkcjonalna i ergonomiczna

Subtelne linie gzymsu, dekoracyjne cokoliki, czy efektowne pilastry wzorowane na dawnych stylach meblarskich sprawiają, że każda narożna biblioteczka definiuje atmosferę wnętrza, w którym się znajduje. Dostępne w naszym sklepie internetowym meble są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. Będą one świetnie prezentować się w zestawieniu z biurkami i sekretarzykami, które również produkowane są przez naszą stolarnię. Regularne kształty i szlachetne proporcje, jak i sam projekt ułatwia zagospodarowanie wolnej przestrzeni w narożnych punktach mieszkania, domu, biura, hotelu i umieszczeniu w nich jednej z prezentowanych biblioteczek. Dzięki wysokiej jakości wykonania meble nie łuszczą się, nie rozwarstwiają i nie pękają, jak to bywa w przypadku mniej trwałych materiałów.

Biblioteczki narożne - wyjątkowe pod każdym względem

Wiele z naszych mebli znajduje się w naszych firmowych salonach zlokalizowanych w Warszawie i Poznaniu. Zachęcamy Państwa do osobistej wizyty i przekonania się o jakości, którą dostarczamy od wielu lat Klientom biznesowym i indywidualnym. Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo bądź osobiście w naszych salonach. Pomożemy w podjęciu decyzji i wyborze najlepszego rozwiązania dostosowanego do Państwa potrzeb!