Lady sklepowe

Transport gratis

Lady sklepowe, świetne również w hotelu, barze, recepcji; z blatem standardowym, dębowym lub z blachy ocynkowanej. Lady dostępne w wielu opcjach wykończenia: woskowane, malowane klasycznie, malowane i postarzanie, malowane metodą kolor na kolorze, malowanie w dwóch kolorach, ze szczotkowaniem vintage lub głębokim szczotkowaniem całego mebla. Producent: Stolarnia Muszyna.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Lady sklepowe, mebel dla miłośników klasyki

W czasach wszechobecnego plastiku i standaryzacji sklep ze stylową drewnianą ladą sklepową to prawdziwy wyjątek. Jeśli pragną Państwo oczarować swoich klientów już w chwili, gdy tylko otworzą drzwi, warto zainwestować w odpowiednie meble. Lada sklepowa to nie tylko miejsce pracy, ale także punkt przyciągający wzrok każdego klienta. Chcąc urządzić sklep o niebanalnej aranżacji, dobrze zdecydować się na meble z charakterem. Dokładnie takie jak nasze meble z kolekcji Muszyna oraz Lawendowa Prowansja.

Wygodne, obszerne lady sklepowe wyposażone są w szafki, przegródki i szuflady, które pozwalają w wygodny sposób przechowywać wszystkie przedmioty niezbędne podczas pracy. Obok klasycznych lad znajdą Państwo w naszej ofercie stylowe, otwarte konsole, które mogą pełnić funkcję lady sprzedażowej lub półki, na której można wyeksponować sprzedawane produkty. Lady sklepowe ozdobione są subtelnymi rzeźbieniami inspirowanymi stylem prowansalskim. Konsole wsparte na toczonych kolumnach utrzymane są w identycznym stylu.

Dlaczego warto nam zaufać?

Prezentowane w naszej ofercie lady sklepowe wykonane są z litego drewna. W naszych stolarniach nie używamy sklejki, płyt MDF ani innych produktów udających drewno. Mamy bowiem świadomość, że nasi klienci oczekują mebli nie tylko pięknych i funkcjonalnych, ale także takich, które posłużą im przez lata. Od 30 lat specjalizujemy się w produkcji mebli z drewna najwyższej jakości, nasze produkty mogą Państwo obejrzeć online lub w salonach stacjonarnych w Warszawie i Poznaniu.

Lady sklepowe powinny pasować do wnętrza, w jakim zechcą je Państwo umieścić, zdając sobie z tego sprawę, dajemy możliwość wyboru wykończenia mebli. I tak na przykład blat, czyli właściwie najważniejsza część lady, może być wykonany z drewna malowanego, woskowanego lub obitego blachą ocynkowaną. Ponadto mogą Państwo wybrać kolor kupowanego mebla, dysponujemy naprawdę szeroką paletą barw. Oprócz tego przygotowując wymarzony mebel, oferujemy naszym klientom usługi takie jak postarzanie, patynowanie czy szczotkowanie mebli. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości co do tego, jak ma wyglądać Wasza nowa lada sklepowa, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub online.

Lady sklepowe, czyli meble uniwersalne

Boutique Pierrot to meble, które z powodzeniem mogą pełnić wiele funkcji. Prezentowane lady sklepowe równie dobrze zaprezentują się jako recepcje w hotelach, pensjonatach czy biurach. Mogą być także wykorzystane w mieszkaniach prywatnych do zaaranżowania strefy barowej. Zwłaszcza jeśli zdecydują się Państwo połączyć je z nadstawkami barowymi i wygodnymi krzesłami typu hoker.

Warto podkreślić, że wszystkie meble dostępne w naszym asortymencie wykonane są ze szczególną starannością i dbałością o szczegóły. Dzięki temu otrzymują Państwo meble eleganckie i stylowe, pozbawione zbędnej ostentacji, ozdobione w wysmakowany sposób nawiązujący do najlepszych europejskich tradycji. Kupując lady sklepowe z naszej kolekcji, dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych klientów.