Skrzynie do przedpokoju

Transport gratis

Najwyższej jakości lite drewno stosowane jest do produkcji mebli, pośród których znajdują się także oferowane przez nas skrzynie do przedpokoju. To przedmioty, które prezentują się bardzo wytwornie i elegancko. W naszej ofercie dostępne są zarówno skrzynie drewniane, jak i otomany umożliwiające przechowywanie w ich wnętrzu wybranych przedmiotów. Skrzynie można z powodzeniem zaliczyć do mebli umieszczanych w przedpokojach, korytarzach, holach, ale także na strychu, czy w przechowalni. Warto także skorzystać z ich funkcjonalności i efektownego designu w lokalach usługowych, hotelach, pensjonatach, restauracjach stawiających na aranżację w stylu prowansalskim, wiejskim, klasycznym, shabby chic.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Skrzynie do przedpokoju - jak zostały wykonane?

Każda skrzynia do przedpokoju jest najwyższej jakości produktem, do którego stworzenia wykorzystujemy prawdziwe lite drewno. Jest ono starannie suszone i szlifowane, a następnie poddawane wykończeniu jedną z oferowanych przez nas metod. Zaliczają się do nich malowanie, postarzanie, patynowanie, szczotkowanie, bielenie, woskowanie. Warto również zaznaczyć, iż decydując się na skrzynie z naszej kolekcji, otrzymają Państwo mebel niezwykle wytrzymały, solidny, który nie łuszczy się, nie pęka, nie rozwarstwia, jak to bywa w przypadku mebli produkowanych z płyty laminowanej, sklejki, MDF, płyty wiórowej. Skrzynie widoczne w naszym sklepie internetowym możemy dostosować do Państwa wymogów i oczekiwań pod względem wykończenia, koloru. Jednym ze sposobów wykończenia mebla jest woskowanie, które nadaje przedmiotom osobistego, unikalnego charakteru. Nasi Klienci bardzo często decydują się na metodę woskowania, czyli jeden z najbardziej podstawowych sposobów wykończenia. Dzięki woskowaniu mebel jest pokrywany bejcą, a następnie warstwą płynnego wosku, co pozwala uzyskać efekt naturalnego układu słojów drewna, a także dodatkową ochronę przed brudem i wilgocią.

Skrzynia do przedpokoju - profesjonalna obsługa i wsparcie Klienta

Decydując się na zakup skrzyni właśnie od nas mają Państwo pewność, iż otrzymają produkt zmontowany, zapakowany w folię i karton, aby uchronić go przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi w trakcie transportu. Oferujemy bezpłatny transport, o którym mogą Państwo dowiedzieć się więcej z Regulaminu Bezpłatnego Transportu. Ostateczna cena mebla może zależeć od sposobu jego wykończenia. Zapewniamy wiele opcji płatności, zarówno kartą, przelewem, jak i tradycyjnie gotówką. Mogą Państwo dokonać płatności całej kwoty po złożeniu zamówienia, lub zadatek w wysokości 40% i możliwość uregulowania pozostałej płatności przed dostawą. Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż czas oczekiwania na realizację zamówienia sięga nawet kilku tygodni. Jest to jednak czas niezbędny do tego, aby z największą starannością wykonać mebel, który Państwo zamawiają. Bez względu na to, czy zdecydują się Państwo na skrzynie klasyczne, czy skrzynie z siedziskiem do przedpokoju, dołożymy wszelkich starań, by byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z zakupów i współpracy z naszą stolarnią!