Wieszaki do przedpokoju

Transport gratis

Wysokiej jakości wieszaki do przedpokoju to kolekcja klasycznych elementów wyposażenia wnętrz, która znajdzie zastosowanie w prywatnych domach i mieszkaniach. Można także z powodzeniem wykorzystać jej potencjał w lokalach usługowych i użytkowych. Wieszaki spełnią się w swojej roli w poczekalniach przed gabinetami lekarskimi, w przychodniach, salonach urody, kameralnych, urokliwych hotelach, pensjonatach, czy restauracjach. Warto także zastanowić się nad umieszczeniem takiego elementu wyposażenia w kancelariach adwokackich i innych budynkach, w których istotną rolę odgrywa prestiż, luksus i ekskluzywność.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Wieszaki do przedpokoju - wykonane z litego, masywnego drewna

Naszą propozycją dla Państwa są wieszaki na przedpokój, do których produkcji wykorzystujemy wyłącznie lite, masywne drewno. Każdy wieszak mogą Państwo zamówić w surowej formie, przygotowany do malowania. Oferujemy jednak w naszych stolarniach kilka możliwości wykończeń, takie jak malowanie, patynowanie, postarzanie, szczotkowanie i woskowanie. Każda metoda charakteryzuje się innym sposobem zadbania o mebel i odmiennym finalnym efektem wizualnym. Przykładowo do malowania wykorzystujemy ekologiczne farby wodne, które przez wiele lat zachowują swój kolor i intensywność barw. Polecamy także metodę szczotkowania, która sprawia, że mebel nabiera wyjątkowo gładkiej i przyjemnej w dotyku faktury. Zachęcamy także Państwa do zastosowania metody woskowania, która nadaje wieszakom nieco ciemniejszego tonu, jednocześnie chroni przed kurzem, zabrudzeniami i wydobywa naturalny układ słojów w drewnie. W wieszakach mogą Państwo znaleźć także elementy wykonane z galwanizowanego metalu, które idealnie pasują swoim wykonaniem i kunsztem do charakteru mebli.

Wieszaki na przedpokój - z pasji do stolarstwa

Prezentowane wieszaki na korytarz podnoszą prestiż wnętrz, w których się znajdują, są bardzo stabilne, solidnie wykonane i praktyczne. Wieszaki z naszej kolekcji bardzo dobrze komponują się z szafami i lustrami, które również są częścią naszej oferty. Proponowane wieszaki, jak i inne meble, których produkcją się zajmujemy, mogą Państwo zobaczyć osobiście w naszych salonach meblowych zlokalizowanych w Poznaniu i Warszawie. Serdecznie zachęcamy do ich odwiedzin, gdyż mają w nich Państwo szansę osobiście zapoznać się z naszym asortymentem, przekonać się o jego jakości, sposobach wykończenia, fakturach. Nasze meble nie łuszczą się, nie rozwarstwiają i nie pękają, jak to bywa w przypadku tańszych materiałów i tworzyw sztucznych.

Wieszaki na korytarz - najwyższa jakość obsługi

W trosce o Państwa potrzeby oferujemy profesjonalne wsparcie, a także możliwość skorzystania z bezpłatnego transportu, o którym mogą Państwo dowiedzieć się więcej w regulaminie umieszczonym na naszej stronie. Czas realizacji zamówienia wynosi od czterech do dwunastu tygodni. Wieszak zostanie wysłany do Państwa pod wskazany adres - zmontowany, odpowiednio zapakowany w folię i karton, by zapobiec jego uszkodzeniu w trakcie transportu. Życzymy udanych zakupów w naszych sklepach stacjonarnych i online!