Biurka z nadstawką

Transport gratis

Wysokiej jakości biurka z nadstawką są meblami produkowanymi z litego drewna, które można zaliczyć do mebli biurowych, czy do living roomu. W zależności od dostępnej przestrzeni i metrażu będą one również spełniać się w swojej roli w pokojach hotelowych, czy gabinetach o różnym przeznaczeniu. Meble prezentowane na stronie naszego sklepu są niezwykle funkcjonalne, dlatego można postawić je w różnych częściach domu, mieszkania, ale także w lokalach biznesowych stawiających na klasyczną aranżację. Te relatywnie kompaktowe biurka o zwartej konstrukcji spełnią się w swojej roli w każdym pomieszczeniu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Biurko z nadstawką w wyjątkowej aranżacji

Bez względu na to, czy zdecydują się Państwo na duże biurko z nadstawką, czy model o mniejszych gabarytach, dostępne w naszej ofercie propozycje będą idealnie komponować się z aranżacją w stylu francuskim, klasycznym oraz vintage. Meble te będą bardzo dobrze prezentować się w pomieszczeniach, w których przeważa stylizacja nawiązująca do dawnych epok. Szlachetność kształtów i proporcji sprawia, że wyjątkowe biurka o regularnej i subtelnej formie produkowane przez nasze stolarnie będą świetnie wyglądać w zestawieniu z krzesłami tapicerowanymi. Do biurek proponujemy również krzesła drewniane, pośród których znajdą Państwo modele pasujące stylem i charakterem.

Duże biurko z nadstawką - metody wykończenia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych, Klientów oferujemy meble w stanie surowym oraz wykończone jedną z dostępnych u nas metod. Na karcie każdego produktu znajdują się kolory, na które możemy pomalować małe biurko z nadstawką, jak i pozostałe meble z naszej kolekcji. Jednym ze sposobów wykończenia jest malowanie jednym lub dwoma kolorami. Dużym powodzeniem i zainteresowaniem cieszy się także metoda patynowania, czyli postarzania, która nadaje nowym meblom wiekowego charakteru. Polecamy również metodę szczotkowania, która należy do jednych z najbardziej zaawansowanych, nadając meblom jednolitą fakturę.

Małe biurko z nadstawką - profesjonalna obsługa

Biurka prezentowane na naszej stronie to produkty najwyższej jakości, które mogą Państwo zobaczyć także w naszych stacjonarnych salonach zlokalizowanych w Warszawie i Poznaniu. Wykonane z litego drewna i pomalowane ekologicznymi farbami meble spełnią Państwa oczekiwania!