Garderoby z siedziskiem

Transport gratis

Garderoba z siedziskiem

Stolarnia MuszynaStolarnia Lawendowa Prowansja to dwaj producenci, którzy dokładają wszelkich starań, aby ich meble wykonane z litego drewna prezentowały najwyższą jakość wykonania i zastosowanych materiałów. W prezentowanej sekcji naszego sklepu znajdziecie Państwo garderoby z siedziskiem dedykowane do domów i mieszkań, ale też pomieszczeń o charakterze komercyjnym. Meble te zostały utrzymane w prowansalskim stylu – stanowią doskonały przykład nieprzemijającej klasyki i funkcjonalności. Są to stylowe, niezwykle dekoracyjne meble. Większość z nich ma klasyczne zdobienia i frezowany wieniec. Wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale i zgodnie z rzemieślniczą tradycją produkcji są niebanalne i dlatego warto wprowadzić je do stylizowanych wnętrz.

Wyświetlanie 1–20 z 24 wyników

Garderoby z siedziskiem do przedpokoju lub poczekalni hotelowej

Prezentowane w tej części naszego sklepu garderoby z siedziskiem nadają się do zastosowania w przedpokojach, holach, garderobach, ale również w poczekalniach hotelowych lub innych pomieszczeniach użyteczności publicznej. Meble te charakteryzują się różnym układem szafek, szuflad i otwartych półek. Jeśli poszukujecie Państwo dużego mebla do holu lub przedpokoju, prowansalska garderoba z siedziskiem i lustrem to propozycja, obok której nie można przejść obojętnie. Równie ciekawym, pięknym i funkcjonalnym meblem jest podwójna garderoba wykonana z litego drewna należąca do portfolio Stolarni Lawendowa Prowansja. W tej sekcji znajdują się również garderoby Stolarni Muszyna.

Garderoby z siedziskiem – różne opcje wykończenia mebli

Każda dostępna w naszym sklepie garderoba z siedziskiem do przedpokoju cechuje się stylowym wzornictwem, wykonaniem z litego drewna i różnorodnym wykończeniem, które można wybrać spośród kilku opcji. Wybrany mebel mogą Państwo spersonalizować, wybierając jego kolor oraz metodę wykończenia, na przykład woskowanie, szczotkowanie, postarzanie lub patynowanie. Dzięki woskowaniu mebel zachowa widok słojów. Szczotkowanie zapewni mu naturalną, gładką i miłą w dotyku powierzchnię, a przy pomocy postarzania mebel jest pozorowany na wieloletni. Wybierając patynowanie, garderoba uzyska intensywniejszy kolor, nawet o ton ciemniejszy. Na dole strony każdego produktu znajduje się paleta dostępnych kolorów farb. Wysokiej jakości, ekologiczne farby wodne to gwarancja trwałości przez wiele lat.

Dlaczego warto kupić meble w naszym sklepie

Każda garderoba z siedziskiem tapicerowanym oraz inne meble dostępne w naszej ofercie prezentują najwyższą jakość wykonania i zastosowanych surowców. Dodatkowym atutem jest możliwość personalizacji ich wyglądu, jak również fakt, że meble sprzedajemy nie tylko w sklepie internetowym. Można obejrzeć je w salonach w Warszawie i Poznaniu. Oferujemy meble z litego drewna odporne na codzienną eksploatację. Jeśli pragniecie Państwo urządzić przedpokój, hol lub poczekalnię hotelową tak, aby pomieszczenie wyróżniało się wysokimi walorami wizualnymi i było funkcjonalne, prowansalskie garderoby z siedziskiem to meble, które doskonale spiszą się w swojej roli.