Szafki kuchenne prowansalskie

Oryginalny styl prowansalski wyróżnia się subtelnością ze względu na dominujące pastelowe kolory, a także jasne tonacje. Klimatyczne meble wykonane w tej charakterystyce, cechuje najwyższa jakość wykonania. W ofercie sklepu można znaleźć naturalne drewno, odpowiednio wykonane nacięcia i przetarcia widoczne na meblach. W celu wykonania aranżacji wnętrz, dobrym rozwiązaniem jest zacząć od serca domu, czyli kuchni. Szafki kuchenne prowansalskie to połączenie klasycznego trendu z najnowszym. W ofercie znajdziesz modele wiszące, stojące lub kompozycje meblowe na piekarnik czy zmywarkę. Dostępne są także szafki kuchenne narożne, a nawet kredensy, które na nowo zagościły w naszych salonach, jadalniach czy kuchniach. Wszystkie meble prezentują się niezwykle elegancko. Nie ważne czy są wolnostojące, czy tworzą funkcjonalną zabudowę kuchenną. Dzięki niesamowitym kuchennym szafkom prowansalskim wnętrze prezentuje się stylowo.

Wyświetlanie 1–20 z 33 wyników

Szafki kuchenne w stylu prowansalskim - najpiękniejsze modele w zasięgu ręki

W zależności od gustu i możliwościom architektonicznym, ponadczasowym meblem jest szafka kuchenna w stylu prowansalskim “Krajalnica”. Ten oryginalny produkt jest niezwykle klimatyczny. Jego blat wykonany jest ze specjalnego klejonego drewna o grubości 5 cm. Dzięki temu “roboczy” blat może służyć do krojenia lub nawet do tłuczenia mięsa. Kolejną ciekawą propozycją jest klasyczna szafka na lodówkę. W wybranych modelach, klient może wybrać z dodatkowej opcji woskowanie, malowanie klasyczne lub postarzanie mebli. Nasi specjaliści wykonują także malowanie w dwóch kolorach i szczotkowanie mebla (w formie gładkiej lub głębokiej). W przypadku prośby o udostępnianie próbek kolorów szafek kuchennych w stylu Prowansji, po wcześniejszym ustaleniu, wysyłamy je drogą pocztową za zwrotną kaucją 10 zł. Osoby, którym podobają się szafki kuchenne w stylu prowansalskim, na pewno docenią indywidualny styl jaki będzie widoczny w nowym wnętrzu.

Szafka kuchenna prowansalska to najlepsze rozwiązanie w twojej kuchni

W szerokiej ofercie sklepu można znaleźć szafki kuchenne w stylu prowansalskim, które dzięki swojemu ponadczasowemu projektowi, z biegiem lat będą tak samo dobrze wyglądać. Odpowiednio dobrana szafka kuchenna w stylu prowansalskim podkreśli atuty miejsca. Jej najlepszą wersją będzie dodatkowo “Szafa Kuchenna”, która idealnie sprawdzi się w roli spiżarni domowej. Ten rodzaj mebla pomieści wiele przetworów i produktów sypkich. Dzięki zastosowanym szufladą, można w łatwy sposób przechowywać wiele przypraw. Nareszcie w kuchni może zapanować porządek, który znacznie ułatwi przechowywanie produktów. W celu zakamuflowania zmywarki, dobrą opcją jest wybór szafki kuchennej prowansalskiej pod zmywarkę. Od teraz kuchnia może prezentować się elegancko i spójnie, ze względu na brak widocznych urządzeń gospodarstwa domowego. Na pewno szafka kuchenna prowansalska nie tylko będzie ładnie wyglądać. Meble są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Do wyboru są liczne kolory frontów, rodzaju drewna i techniki malowania szafek.