Sofy tapicerowane

Transport gratis

Starannie wykonane, z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów sofy tapicerowane to nasza oferta mebli stworzonych z pasji do stolarstwa i drewnianego rzemiosła. Są to modele, które można zaliczyć do mebli pokojowych, salonowych, czy biurowych. Z powodzeniem spełnią się również w swojej roli w hotelowych apartamentach, czy w gustownie urządzonych restauracjach. Mogą służyć jako meble wypoczynkowe w pomieszczeniach typu lounge oraz zapewnić wypoczynek w prywatnych domach i mieszkaniach. Dostępność wielu modeli różniących się wykończeniem, stylem i wymiarami to odpowiedź na Państwa zróżnicowane potrzeby i oczekiwania, którym wychodzimy naprzeciw.

Wyświetlanie 1–20 z 79 wyników

Sofy tapicerowane - obowiązkowe wyposażenie wnętrz

Wysokiej jakości sofy z naszej kolekcji to meble, których kształt wynika z uproszczenia formy typowych, klasycznych mebli we francuskim stylu. Każda sofa tapicerowana to niezwykle przyjemna i komfortowa w użytkowaniu propozycja wyposażenia wnętrz, która równie dobrze odnajdzie się w pomieszczeniach urządzonych zgodnie ze stylem prowansalskim, vintage, czy industrialnym. Ponadto, będzie ona świetnie się komponować z oferowanymi w naszym sklepie fotelami tapicerowanymi, czy szklanymi stolikami. Wszelkie elementy drewniane, w tym również konstrukcja mebli, powstaje z wysokiej jakości litego drewna, które poddawane jest suszeniu i szlifowaniu. Brak zastosowania elementów z MDF, czy płyt wiórowych daje pewność, że meble nie będą pękać, łuszczyć się, czy rozwarstwiać, jak to bywa w przypadku tańszych i mniej trwałych alternatyw.

Sofy skórzane z najlepszej jakości obiciem

W naszej ofercie dostępne są sofy skórzane, do których produkcji stosujemy wysokiej jakości skórę naturalną lub ekologiczną. W zależności od produktu mają Państwo możliwość wyboru rodzaju obicia włącznie z kolorem. Co więcej, elementy drewniane, takie jak nóżki w wielu sofach z naszej oferty, możemy pomalować na dowolną barwę z palety dostępnej na naszej stronie internetowej. Dużym zainteresowaniem pośród naszej kolekcji sof cieszą się także sofy pikowane, które - tak samo jak pozostałe meble - są w pełni zmontowane, a do wysyłki pakowane w folię ochronną i karton zabezpieczający przesyłkę na czas transportu. Pragniemy zaznaczyć, że pikowaniu można poddać zarówno sofy wykonane ze skórzanej, jak i materiałowej tapicerki. Dzięki wielu możliwościom i metodom dopasowania mebla do Państwa oczekiwań możemy sprawić, że nabierze on osobistego, indywidualnego charakteru.

Sofy na wysokich nóżkach

Bardzo interesującym wykonaniem charakteryzują się sofy na wysokich nóżkach, które mogą Państwo osobiście zobaczyć również w naszych sklepach firmowych zlokalizowanych w Warszawie i Poznaniu. Wszelkie pytania dotyczące naszej oferty oraz zamówienia prosimy składać telefonicznie, mailowo, przez naszą stronę internetową lub w salonach stacjonarnych. Życzymy udanych zakupów i pozostajemy do Państwa dyspozycji!