Toaletki

Transport gratis
Piękne, wykonane z najlepszej jakości litego drewna toaletki do sypialni to meble, które można zaliczyć do mebli umieszczanych w garderobach, sypialniach. Toaletki znajdą także zastosowanie w gustownie urządzonych pokojach w innych obiektach noclegowych, luksusowych i prestiżowych hotelach, kameralnie udekorowanych pensjonatach. Prezentowane meble powstają w zgodzie ze stylem klasycznym, prowansalskim, shabby chic, uproszczonym stylem francuskim, wiejskim, czy minimalistycznym. Będą świetnym, praktycznym i funkcjonalnym elementem wyposażenia domów i prywatnych mieszkań, jak i lokali usługowych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Toaletki do sypialni - sposób wykonania

Toaletki w sypialni dostępne na stronie naszego sklepu internetowego są meblami o powściągliwym, aczkolwiek subtelnym charakterze i designie. Każdy pojedynczy element został wykonany z największą starannością, a niewielkie rozmiary toaletek ułatwiają ich umieszczenie zarówno w przestrzennych, jak i ograniczonych pod względem powierzchni pomieszczeniach. Do stworzenia każdej pojedynczej toaletki wykorzystywane jest najlepszej jakości lite drewno. Każdy element, łącznie z płycinami, tylnymi ścianami, szufladkami, czy drzwiczkami powstaje ze wspomnianego drewna, które poddawane jest suszeniu i szlifowaniu. To sprawia, że mebel jest bardzo solidny, wytrzymały, odporny na uszkodzenia mechaniczne i bardzo trwały, dlatego służy przez wiele lat, często nawet przekazywany jest z pokolenia na pokolenie.

Toaletka w sypialni - metody wykończenia

Toaletki do pokoju to propozycja jednego z wielu mebli, jakie nasza stolarnia produkuje na zamówienie. W trakcie ich powstawania nie stosuje się żadnych materiałów drewnopodobnych, takich jak sklejki, MDF, płyty wiórowe, tworzywa sztuczne. Meble w całości wykonane z litego drewna nie łuszczą się, nie pękają, nie rozwarstwiają. Jeśli natomiast pojawi się jakiekolwiek uszkodzenie mechanicznie, wystarczy zastosować szpachlę i odrobinę farby wodnej. Jedyne elementy, które nie powstają z drewna, to ewentualnie dopasowane i gustownie prezentujące się gałki, zawiasy, uchwyty oraz lustro. Mebel nabiera wyjątkowego charakteru po jego wykończeniu jedną z dostępnych u nas metod. Należą do nich malowanie, malowanie w dwóch kolorach, woskowanie, postarzanie, patynowanie, szczotkowanie. Każda metoda wpływa na finalny design i wykończenie. Przykładowo zastosowanie woskowania przyczynia się do zwiększenia ochrony mebla przed kurzem i wilgocią. W zależności od tego, na jaką metodę się Państwo zdecydują, cena może ulec zmianie o kilkadziesiąt procent.

Toaletki do pokoju - zapraszamy do sklepów stacjonarnych

Toaletki z lustrem do sypialni to asortyment, z którym mogą Państwo zapoznać się osobiście w naszych salonach meblowych zlokalizowanych w Warszawie i Poznaniu. Prezentujemy w nich nasz wybrany asortyment, co ułatwia Klientom wybór odpowiedniego koloru, poznanie jakości, wykonania, wykończenia mebla, jego gabarytów i sposobów dostawy na wskazany adres. Nasz asortyment można zamówić we wspomnianych sklepach, przez stronę internetową, telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy!