Witryny do salonu

Witryny do salonu to meble, których nie powinno zabraknąć w eleganckim wnętrzu. Większość osób ustawia je w pokoju dziennym, ale równie dobrze sprawdzą się w jadalni, gabinecie czy domowej biblioteczce. Charakterystyczne dla witryn są oszklone drzwiczki, przez które dobrze widoczne są znajdujące się wewnątrz przedmioty. Ekskluzywne witryny do salonu z naszego sklepu mogą pełnić także funkcje ozdobne. Na półkach warto umieścić nie tylko przedmioty domowego użytku, ale także pięknie oprawione książki, zastawę stołową czy zdjęcia. Dzięki dużym przeszkleniom i wąskim ramkom pomiędzy szybami będą mogli Państwo efektownie wyeksponować to, co znajduje się za drzwiczkami witryny.

Wyświetlanie 1–20 z 45 wyników

Witryny do salonu drewniane – do przestronnych i niewielkich wnętrz

Witryny do salonu są najczęściej wąskie i wysokie. Oferta naszego sklepu pokazuje jednak, że nie musi być to regułą. Jeśli mają Państwo dużo miejsca w salonie, warto je wykorzystać i wybrać szerokie witryny o dużej pojemności. Przykładem są ekskluzywne witryny do salonu z kolekcji Tarnobrzeg, wyposażone nie tylko w przeszklone drzwiczki, ale również praktyczne zamykane szafki. Na miejsce do przechowywania czy do eksponowania ulubionych dekoracji nadaje się także blat witryny. Jeśli chcą Państwo wykorzystać mebel w ten sposób, warto wybrać niższe witryny do salonu. Znajdą je Państwo m.in. w kolekcji Muszyna.

Ekskluzywne witryny do salonu w Państwa ulubionym stylu

Witryna w salonie ma nie tylko zastosowanie praktyczne. To mebel, który powinien zwracać uwagę domowników i gości starannym wykonaniem i stylowymi detalami. Jeśli zależy Państwu na tym, by witryna była ozdobna i nawiązywała wyglądem do pełnego elegancji stylu francuskiego, dobrym wyborem będą meble z kolekcji Muszyna. W tych modelach warto zwrócić uwagę przede wszystkim na detale wykonania: rzeźbione kolumienki wzdłuż drzwiczek, dekoracyjne okucia, ozdobne nóżki. Witryna jest charakterystycznym elementem wyposażenia pomieszczeń urządzonych w stylu prowansalskim. Doskonale sprawdzi się nie tylko w salonie, ale także np. w kuchni, gdzie można ją wykorzystać do przechowywania naczyń. W takim przypadku najlepszym wyborem będą witryny z kolekcji Bramble czy Lawendowa Prowansja. Taka witryna do salonu, biała lub w kolorze lawendowym, może być dodatkowo postarzona za pomocą techniki zwanej szczotkowaniem lub patynowaniem. Dzięki temu powierzchnie mebla uzyskają nieregularną fakturę, przypominającą zniszczone upływem czasu drewno. Ekskluzywne witryny do salonu mogą mieć także nowoczesny charakter. Takich mebli warto szukać m.in. w kolekcji Tarnobrzeg. Takie witryny mają prostą, pozbawioną dekoracji konstrukcję. Szyby w drzwiczkach są przedzielone ciemnymi drewnianymi ramkami, co daje nowoczesny, minimalistyczny efekt.

Produkt na lata – solidnie wykonane witryny do salonu

Oferowane w naszym sklepie witryny do salonu to przykład starannego wykonania i wykorzystania wysokiej jakości materiałów. To meble z litego drewna, które zachowuje swoje właściwości i idealny wygląd przez wiele lat. Aby mogli się Państwo przekonać o ich jakości, zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych punktów sprzedaży: w Warszawie lub Poznaniu. Na miejscu można obejrzeć wybrane modele witryn, a także wybrać warianty wykończenia.