Meble w stylu art deco

Transport gratis

Meble w stylu art déco

Styl w meblach art déco jest dzisiaj bardzo cenny i wiele ludzi łaskawie spogląda na geometryczne i zróżnicowane wzory. Nasze meble art déco nowe są wykonane z wysokiej jakości drewna litego i wyróżniają się ponadczasową elegancją. Jest to oferta skierowana do osób, które nie mają czasu interesować się kolejnymi trendami w wystroju wnętrz, dlatego wolą postawić na sprawdzone, klasyczne i cały czas doceniane linie. Meble w stylu art déco dostępne w ofercie naszego sklepu to doskonały wybór, który sprawi, że Państwa mieszkanie, hotel lub biuro nabierze nowego, znacznie lepszego wymiaru. Jesteśmy przekonani, że w naszej bogatej ofercie mebli znajdą Państwo coś odpowiednio funkcjonalnego oraz wpisującego się w piękną wizję pomieszczenia w stylu art déco.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Meble art déco – powrót do lat dwudziestych i trzydziestych

Nasze nowoczesne meble w stylu art déco to bogaty wybór szaf, krzeseł i wygodnych wypoczynków. Projekty cechują masywne geometryczne wzory, syntetyczne ujmowanie formy oraz poszukiwanie całego piękna w funkcji użytkowej. Ciężkie, ale jednocześnie piękne formy to ukłon w kierunku lat dwudziestych i trzydziestych, kiedy to w świecie burżuazji panowała moda na styl art déco. Meble art déco są wykonane z niesamowitą dokładnością i nawiązują do wszystkich rozwiązań oraz wzornictwa z tamtych lat. Nasze eleganckie meble wydobędą z wnętrza najlepszy charakter i sprawią, że każdy wchodzący do środka będzie pod wielki wrażeniem. Stylowe meble Boutique Pierrot dodadzą klasy i przeniosą do wspaniałych lat dwudziestych i trzydziestych dwudziestego wieku.

Meble art déco nowoczesne i w dobrym guście

Meble art déco nowoczesne od Boutique Pierrot zostały wyprodukowane przez zaprzyjaźnione manufaktury, z którymi mamy ciągły kontakt. To prawdziwi profesjonaliści i rzemieślnicy z fachem w ręku, dlatego gwarantujemy, że nasze meble są funkcjonalne i doskonale znoszą upływ czasu. Idealnie sprawdzą się nie tylko w wystroju mieszkań, ale również hoteli, biur lub innych lokali użytkowych. Jeżeli Państwo mają dosyć nowoczesnego wystroju i chcą wrócić do nieśmiertelnych klasycznych form, to Boutique Pierrot jest najlepszą alternatywą. Jesteśmy elastyczni i nasze meble można kupić w dowolnych kombinacjach kolorów. Wystarczy się tylko z nami skontaktować, a zrobimy wszystko, żeby zrealizować Państwa wymarzoną wizję wnętrza.

Nowoczesne meble w stylu art déco

Meble w stylu art déco mogą Państwo kupić już teraz, korzystając z naszej strony internetowej lub udając się do firmowych salonów znajdujących się w Poznaniu oraz w Warszawie. Nasz sklep oferuje eleganckie i stylowe meble art déco, które są wykonane z największą dokładnością. Zachęcamy Państwa do zainteresowania się naszą szeroką ofertą wyposażenia wnętrz, która pomoże w realizacji śmiałych wizji w mieszkaniach, hotelach, biurach i innych lokalach.