Taborety

Transport gratis

Wykonane w wielu stylach, zróżnicowane pod względem charakteru i wizualnej formy taborety to kolekcja dla wymagających Klientów. Meble te znajdą zastosowanie w pomieszczeniach urządzonych w stylu skandynawskim, wiejskim, modernistycznym, klasycznym i tradycyjnym. Ergonomiczność i funkcjonalność to cechy wspólne dla wszystkich taboretów, które oferujemy. Pragniemy również zaznaczyć, że powstają one w całości z litego drewna. W zależności od produktu mają także tapicerowane siedzisko szyte z materiału Old Woods. Meble te mogą spełniać się w swojej funkcji praktycznie w każdym pomieszczeniu, zarówno w sypialniach, kuchniach, przedpokojach, jak i w restauracjach, czy hotelach. Można je także z powodzeniem uznać jako dodatek do toaletek, które również znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Taborety nowoczesne - wysoka jakość wykonania

Produkowane w naszej stolarni taborety drewniane mogą zostać pomalowane na jeden z kolorów dostępnych w naszej bogatej palecie barw. Polecamy także malowanie w kilku kolorach lub wybór jednej z technik wykończenia mebla. Dzięki patynowaniu, postarzaniu, szczotkowaniu i woskowaniu meble nabierają całkiem innego wyrazu. Dzięki możliwości kombinacji barw i metod wykończenia wybrany taboret jest unikalny i niepowtarzalny. Pragniemy jednak zaznaczyć, że wspomniane wyżej techniki i kolory mają wpływ na ostateczną wycenę wybranego produktu, która może różnić się o kilkanaście procent. Farby, którymi się posługujemy, są ekologiczne, a dzięki ich wysokiej jakości zachowują głębię koloru przez wiele lat. Każdy produkt wysyłamy złożony, zapakowany w folię oraz karton, dzięki czemu jest odpowiednio zabezpieczony na czas transportu. Proponujemy kilka możliwości zapłaty i odbioru mebli, w zależności od Państwa możliwości.

Indywidualne podejście do każdego zamówienia

Taborety do toaletki to produkty powstałe w wyniku rzetelnej pracy i zaangażowania wszystkich pracowników, dlatego każde zamówienie jest realizowane z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów, zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów. Zamówienia na taborety nowoczesne mogą Państwo składać telefonicznie, mailowo, w naszym sklepie internetowym oraz w naszych firmowych salonach meblowych w Poznaniu i Warszawie. Zachęcamy do odwiedzin naszych salonów, w których mogą Państwo osobiście zapoznać się z jakością, jaką oferujemy. Jeśli natomiast preferują Państwo zakupy przez internet, możemy zaproponować wysyłkę próbnika barw, który objęty jest kaucją zwrotną. Z pewnością wybór koloru będzie prostszy, a sam próbnik ułatwi Państwu podjęcie decyzji co do ostatecznego wyglądu zamówionego przez Państwa mebla.

Taborety - gwarantowana jakość

Jesteśmy przekonani, że produkty, które oferujemy, spełniają wszystkie standardy ergonomii, praktyczności i wytrzymałości. Nasz zespół z ogromną chęcią pomoże Państwu w wyborze mebli, rozwieje wszelkie niejasności i odpowie na każde pytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i życzymy udanych zakupów.