Szafki do przedpokoju

Transport gratis

Wysokiej jakości szafki do przedpokoju można ustawić zarówno w korytarzach, jak i holach. Spełnią swoje praktyczne i wizualne funkcje w wąskich i przestronnych wnętrzach. Kolekcja szafek o kompaktowych rozmiarach, symetrycznych kształtach, powściągliwym wyglądzie i szyku przeznaczona jest do prywatnych domów, mieszkań oraz biznesowych lokali, w których duże znaczenie dla prestiżu firmy ma odpowiednia aranżacja wnętrza.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Szafki do przedpokoju - jak powstają?

Prezentowane na stronie naszego sklepu szafki na przedpokój są meblami, których wykonanie idealnie wpisuje się w wystrój pomieszczeń nawiązujący do stylu prowansalskiego, klasycznego, vintage, wiejskiego. Do ich produkcji wykorzystujemy masywne, lite drewno, Jest ono poddawane najpierw procesowi starannego suszenia i szlifowania. Następnie nasi stolarze z zamiłowaniem i pasją wykonują mebel, który Państwo zamówili. Szafki te bardzo dobrze komponują się z szafkami na buty, lustrami i wieszakami na ubrania, które mogą Państwo nabyć również w naszym internetowym sklepie meblowym. Szafy z naszej kolekcji mogą Państwo zamówić w stanie surowym, gotowe do malowania. Przygotowanie mebla zgodnie z zamówieniem i Państwa indywidualnymi preferencjami może zająć kilka tygodni. Konkretna informacja na ten temat dostępna jest na stronie wybranego przez Państwa produktu.

Szafki na przedpokój - sposoby ich indywidualizacji

Wyjątkowe szafki na korytarz produkujemy z najlepszej jakości masywnego drewna. Nie stosujemy MDF, sklejek, ani żadnych innych drewnopodobnych materiałów. Oferujemy państwu kilka metod wykończenia mebli. Zaliczamy do nich patynowanie, klasyczne malowanie, postarzanie, szczotkowanie, woskowanie. Dzięki zastosowaniu jednej z tych opcji można uzyskać bardzo ciekawe efekty, chociażby malowanie, przecieranie i patynowanie, dzięki któremu mebel nawiązuje swoim charakterem do stylu vintage. Możemy również pomalować mebel na jeden lub dwa kolory, co sprawia, że wygląda on nietypowo i unikatowo. Warto zdecydować się także na szczotkowanie, które jest jedną z najbardziej zaawansowanych metod. Wymaga ona wprawy i umiejętności. Mebel potraktowany tą metodą nabiera wyjątkowo gładkiej, jednolitej struktury. Finalna cena za mebel zależy od tego, na jaką metodę wykończenia się Państwo zdecydują. Z tego względu może ona różnić się nawet o kilkadziesiąt procent. Jeśli natomiast nie wiedzą Państwo, który kolor będzie najbardziej odpowiedni, możemy wysłać na wskazany adres próbniki kolorów za kaucję zwrotną w wysokości 10 zł za sztukę.

Szafki na korytarz - online i w sklepie stacjonarnym

Jeżeli chcą Państwo zmienić klimat panujący w Państwa domach, mieszkaniach i innych lokalach użytkowych, szafki do korytarza z naszej kolekcji wprowadzą świeżą atmosferę zgodną z Państwa oczekiwaniami i potrzebami. Bardzo chętnie pomożemy w podjęciu decyzji odnośnie wyboru mebla, a także służymy profesjonalnym wsparciem na każdym etapie realizacji zamówienia. Zapraszamy do naszych salonów meblowych w Warszawie i Poznaniu, a także do zapoznania się z naszym asortymentem na stronie internetowej.