Szafki na buty

Transport gratis

Aby buty nie tworzyły niepotrzebnego bałaganu w domu, warto zainwestować w porządnie wykonaną szafkę na buty, w której zmieszczą się wszystkie posiadane pary. Taki mebel przeważnie jest ustawiony w korytarzu, przedpokoju bądź holu, czyli w miejscach, gdzie ludzie zakładają swoje obuwie i szykują się do wyjścia z domu. Jeśli w Państwa domu nie ma jeszcze odpowiedniej szafki na buty, to z pewnością znajdą ją Państwo w naszym asortymencie. Nasz sklep oferuje wiele różnych modeli szafek, zarówno wysokich, mających po kilka szuflad, jak i tych niskich, na których można ze spokojem usiąść i włożyć buty.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Szafka na buty – jaką wybrać?

Każde wnętrze jest inne – jedni lubią pomieszczenia urządzone w sposób tradycyjny i klasyczny, inni preferują designerskie i nowoczesne wykończenia. Warto zatem dobierać meble w taki sposób, by jak najlepiej oddawały całościowy charakter danego pomieszczenia. Na szczęście w naszym szerokim asortymencie z łatwością można znaleźć stylową szafkę na buty, która będzie pasować zarówno dla tradycjonalistów, jak i dla osób bardziej nowoczesnych. Nasze produkty mają różne wzory i mogą mieć także różne kolory i metody wykończenia. To, co jest niezwykłe w naszych meblach, to bez wątpienia mnogość wyboru. Każdy mebel, który jest proponowany na naszej stronie, może być wykonany niemal w każdym kolorze, jaki mogą sobie Państwo wyobrazić. Z chęcią także wysyłamy próbniki kolorów, tak aby mogli Państwo zobaczyć, jak dana barwa prezentuje się na litym drewnie. Jeżeli więc szukają Państwo szafki na buty, która jest stylowa i w niecodziennym kolorze, to na pewno znajdziecie taką w naszym sklepie.

Szafka na buty – nie tylko wygląd!

Oczywiście każda stylowa szafka na buty, która zostanie zakupiona w naszym sklepie, będzie nie tylko piękna i atrakcyjna wizualnie, ale także bardzo trwała i wytrzymała. Szafki na buty dostępne w naszym sklepie są wykonywane z litego drewna, które charakteryzuje się naprawdę dobrą wytrzymałością i jest bardzo solidne. Będą więc mieli Państwo pewność, że szafki przetrwają wiele lat i przez cały ten czas będą dobrze służyć. Chcemy także podkreślić, że szafki na buty, które można zakupić w naszym sklepie, są objęte 24-miesięczną gwarancją. Wierzymy, że nasze meble spełnią wszystkie Państwa oczekiwania i pozostaną użyteczne przez wiele lat.

Stylowa szafka na buty

Nasze produkty, nie tylko stylowe szafki na buty, można zamawiać na wiele sposobów. Oczywiście jest możliwość złożenia zamówienia bezpośrednio w sklepie internetowym, ale równie dobrze można to zrobić mailowo czy telefonicznie. A dla osób, które chcą mieć bezpośredni kontakt z naszymi sprzedawcami – meble można zamówić także w jednym z dwóch salonów firmowych – w Warszawie oraz w Poznaniu. Zrealizowanie zamówienia trwa zazwyczaj 7 tygodni, chociaż czas ten może się nieco skrócić lub wydłużyć. Transport każdego zamówienia jest darmowy.