Lampy pokojowe sufitowe

Piękne, stylowe wnętrze wymaga zwieńczenia w postaci wyjątkowego, starannie dobranego oświetlenia. W trosce o potrzeby naszych Klientów i ich zróżnicowane wymagania przygotowaliśmy lampy pokojowe sufitowe — cała kolekcja charakteryzuje się nietuzinkowym podejściem do tematu designu, zastosowaniem w produkcji poszczególnych modeli nietypowych, rzadko spotykanych, wysokiej jakości materiałów i surowców, a każdy projekt lampy jest starannie przemyślany, by nie tylko pięknie się prezentował, ale i wnosił do danej przestrzeni atmosferę adekwatną do aranżacji i zamysłu jej właścicieli. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą kolekcją!

Wyświetlanie 1–20 z 104 wyników

Lampy pokojowe sufitowe nowoczesne — z jakich materiałów są produkowane?

Liczne projekty będące częścią naszej kolekcji lamp to modele wykonane ręcznie, idące z duchem czasu i nowoczesnym podejściem do projektowania, jak również uwzględniające ponadczasowe aspekty i pełną funkcjonalność. Każda lampa pokojowa sufitowa jest bezpieczna, a po kliknięciu w wybrany produkt mogą Państwo zapoznać się ze szczegółowymi parametrami technicznymi, które uwzględniają nie tylko wymiary, ale także zastosowane w produkcji materiały i informacje na temat możliwych do zamontowania żarówek.

Wśród naszych propozycji znajdują się lampy wykonane z litego drewna, co nadaje im niebywałego wyrazu i oryginalności. To także produkty ze stali proszkowanej, które cechuje duża wytrzymałość, odporność na korozję i uszkodzenia, a także zróżnicowane wykończenie. Poszczególne modele mogą posiadać gładką, matową, czy strukturalną powierzchnię.

Ciekawą propozycją są również lampy o interesującej estetyce i elegancji produkowane z aluminium. Należą zazwyczaj do stosunkowo lekkich lamp, ale i jednocześnie trwałych. Wspomniany materiał, z którego powstają, daje duże możliwości obróbki, dzięki czemu można uzyskać ciekawe kształty i formy finalnie zaprezentowanych projektów.

Mamy dla Państwa także lampy produkowane ze szkła, mosiądzu — także w wersji ocynkowanej. Pięknie prezentować się będą ponadto modele z porcelany kostnej, która należy do najszlachetniejszych odmian ceramiki.

Jakie style reprezentują poszczególne lampy pokojowe sufitowe?

Każda z lamp jest ucieleśnieniem wizji i projektu designerskiego artysty, dlatego też niektóre z nich mogą być uniwersalne i pasować do każdego wnętrza, podczas gdy część lamp znajdzie zastosowanie wyłącznie w dedykowanym im aranżu.

Dużym zainteresowaniem cieszą się lampy pokojowe sufitowe nowoczesne, choć nie brakuje również tych na wzór kolonialny, brytyjski, które nawiązują do ciekawej kultury dawnej Wielkiej Brytanii i czerpanych przez nią inspiracji w kulturze Dalekiego Wschodu.

Wśród naszych lamp znajdują się również te, które będą uzupełnieniem wnętrz stylizowanych na loft, o charakterze industrialnym, surowym, czy nieco przytulniejszym — skandynawskim lub glamour. Ze względu na swoją różnorodność jesteśmy przekonani, iż w naszym asortymencie znajdą Państwo lampy idealne dla siebie! Jeśli mają Państwo pytania, serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów w Warszawie i Poznaniu bądź do kontaktu telefonicznego!