Szafy prowansalskie

Meble prowansalskie wyróżniają się wyjątkowym stylem. Nie sposób nie zauważyć go w pomieszczeniu. Szafy prowansalskie, które znajdziecie Państwo w asortymencie naszego sklepu to produkty o wysokiej jakości i designie, który pasować będzie zarówno do wnętrz w stylu prowansalskim, jak i wnętrz retro czy vintage. To produkty, które są ponadczasowe, a ich klasyka sprawdza się w różnym wydaniu.

Wyświetlanie 1–20 z 53 wyników

Szafy w stylu prowansalskim — w którym pomieszczeniu będą się najlepiej prezentować?

Wybór produktów w naszym sklepie jest szeroki i dopasowany do różnych potrzeb klientów. W asortymencie znajdują się zarówno jednolite szafy, które wpasują się w klasyczny styl salonu, jak i szafy w kwieciste wzory, które świetnie prezentują się w sypialniach lub pokojach dziecięcych. Szafy w stylu prowansalskim to również produkty, tworzone z myślą o przestrzeni kuchennej. Wyjątkowo oryginalnym produktem jest tutaj szafa do baru — mebel, który potwierdza fakt przystosowania mebli do zapotrzebowania użytkowników.

Szafy prowansalskie — wyjątkowy styl i funkcjonalność produktów

Poszukując produktów, które w wyjątkowy sposób podkreślą Państwa wnętrza, warto zdecydować się na szafy prowansalskie. Ich design przywodzi na myśl ciepłą Francję i oryginalne przestrzenie klasycznych francuskich domków w nadmorskich miejscowościach. Każdy mebel ma tutaj nie tylko swój określony design, ale również przeznaczenie. To meble, które wykonane są z dbałością o detale. To dzięki nim produkt zyskuje wyjątkowy wygląd, którego nie znajdą Państwo w innych domach. Szafy na ubrania, szafy na alkohol, szafy kuchenne — każda z nich ma osobne przeznaczenie i jednocześnie różni się od innych swoim wyglądem. W zależności od wyboru danej szafy styl prowansalski może być obecny w Państwa domu czy mieszkaniu, nawet wtedy, gdy wnętrza urządzone są w kierunku retro, vintage czy klasycznym.

Wielkość, kolor i rozwiązania systemowe szafy prowansalskiej dopasowane do potrzeb użytkownika

To, jaki rodzaj szafy Państwo wybiorą, zależy tak naprawdę od indywidualnych potrzeb jej przyszłych użytkowników. Szeroka gama kolorystyczna pozwala dopasować szafy prowansalskie do posiadanych już we wnętrzu mebli i akcesoriów oraz dodatków wnętrzarskich. Wielkość szafy, liczba drzwiczek, szuflad, sposób jej wykonania — wszystko to zależy od tego, w jakim pomieszczeniu i w jakim konkretnie miejscu zostanie umieszczona. Mogą Państwo zdecydować się na klasyczne rozwiązania lub wybrać bardziej oryginalne systemy w formie szaf narożnych. To świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą przykuć uwagę na dany kąt w pomieszczeniu i poszukują nietypowych produktów. Jeśli nie mają Państwo pewności, który rodzaj produktu wybrać lub który z nich najlepiej spełni swoje funkcje użytkowe, nasi specjaliści chętnie służą swoją pomocą i doradztwem. W naszych salonach w Poznaniu i Warszawie mogą Państwo zobaczyć dostępne w ofercie szafy, sprawdzić, która z nich najbardziej się Państwu podoba oraz przekonać się o wysokiej jakości produktów. Lite drewno stanowiące podstawowy materiał w przypadku szaf prowansalskich to potwierdzenie trwałości i stabilności oferowanych przez nas rozwiązań.