Otomany okrągłe

Transport gratis
Bardzo eleganckie i zachwycające kunsztem wykonania meble, które oferujemy w naszym sklepie internetowym, to otomany okrągłe będące kolekcją dopracowaną w najdrobniejszych szczegółach. Prezentowane meble są cenione za jakość i trwałość. To meble w wyjątkowym, klasycznym wydaniu, które można z powodzeniem zaliczyć do mebli sklepowych, gdzie sprawdzą się w swojej praktycznej roli i zapewnią komfortowe miejsce przymiarki obuwia, czy innych elementów garderoby. Produkty te można również ustawić w hotelach, restauracjach, innych lokalach, w których wyjątkowe miejsce odpoczynku podnosi prestiż i zapewnia gościom komfort, na jaki zasługują. Ponadto, otomany doskonale sprawdzą się w prywatnych domach i mieszkaniach, gdyż są bardzo wygodne, stylowe i można dopasować sposób ich wykończenia, czy kolorystykę do swoich osobistych potrzeb i preferencji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Otomany okrągłe - luksusowa dekoracja wnętrz

Odpowiednie rozmiary i zwarta konstrukcja sprawiają, że okrągłe otomany bardzo dobrze prezentują się w poczekalniach, kącikach urządzonych dla najmłodszych, ale także w gabinetach. W zależności od modelu pufy te wpisują się w klasyczny, tradycyjny styl nawiązujący do francuskich aranżacji, bądź nowoczesny i minimalistyczny charakter dekoracji wnętrz. Meble te będą świetnie komponować się z tapicerowanymi fotelami lub lustrami na ścianę, które warto umieścić nad jedną z okrągłych otoman dostępnych w naszym sklepie. Elementy konstrukcji powstają wyłącznie z litego drewna, natomiast do wykończenia stosujemy wysokiej jakości tkaniny i skóry, które świetnie spisują się w roli trwałej i odpornej na ścieranie tapicerki. W zależności od tego, na jakie opcje wykończenia się Państwo zdecydują, ostateczna cena mebla może różnić się o kilkadziesiąt procent.

Okrągłe otomany - możliwości indywidualizacji mebla

Każda otomana okrągła charakteryzuje się indywidualnym stylem i wymiarami. Modele mające elementy drewniane, takie jak np. nóżki, można pomalować na jeden z wielu dostępnych kolorów, z którymi mogą Państwo zapoznać się na karcie każdego produktu. Oferujemy również wiele sposobów wykończenia, które mogą dodatkową podkreślić unikatowość i oryginalność danego mebla. Do tych metod należy szczotkowanie, woskowanie i patynowanie. Ponadto, proponujemy Państwu możliwość wyboru skóry lub tkaniny, która posłuży jako tapicerka otomany, na którą się Państwo zdecydują. Jeśli jednak wybór wciąż pozostaje trudny, możemy zaoferować Państwu wysyłkę próbki kolorów za kaucją zwrotną w wysokości 10 złotych za sztukę. Kwota ta jest następnie zwracana po odesłaniu próbników lub odliczana od złożonego przez Państwa zamówienia.

Otomana okrągła - wysokiej jakości meble na zamówienie

Serdecznie zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszych stacjonarnych salonów meblowych, które są zlokalizowane w Warszawie i Poznaniu. Jesteśmy przekonani, że osobisty kontakt z naszą obsługą i możliwość zapoznania się z naszym asortymentem ułatwi wybór odpowiedniego dla Państwa mebla.