Meble w stylu vintage

Transport gratis

Meble w stylu vintage – perfekcyjna aranżacja w stylu retro

Starając się stworzyć atrakcyjne wyposażenie wnętrza, warto wziąć pod uwagę styl retro. Charakterystyczne formy, ciekawe kolory i wiele rozwiązań z dawnych epok zapewniają zawsze znakomity efekt stylistyczny w każdym domu. Głównym powodem tego stanu rzeczy jest ponadczasowość. Meble w stylu vintage dostępne w Boutique Pierrot wyglądają wspaniale, są precyzyjnie wykonane z najlepszych materiałów i gwarantują wiele lat użytkowania bez obaw o wystąpienie jakichkolwiek awarii.

Wyświetlanie 1–20 z 573 wyników

Dzięki zastosowaniu w procesie ich produkcji wyłącznie litego drewna, meble vintage są masywne, stabilne i bezpieczne w użytkowaniu. Na szczególną uwagę zasługuje jednak ich stylistyka. Wszystkie modele mebli vintage wyglądają, jakby pochodziły z poprzednich epok, dzięki czemu spełniają wszelkie wymagania klientów poszukujących wyłącznie najlepszych rozwiązań, które mogą być dodatkowo spersonalizowane. Znakomicie podkreślają już istniejącą aranżację lub pozwalają stworzyć zupełnie nową, znacznie ciekawszą.

Meble vintage a sposoby ich personalizacji

Największą zaletą mebli vintage ze sklepu Boutique Pierrot jest możliwość ich personalizacji. Klient może zdecydować między innymi o wyborze konkretnego koloru z palety dostępnych barw i wybrać np. kolor odpowiadający pozostałym meblom lub barwę stanowiącą do nich kontrast. Zachęcamy także do tworzenia niebanalnych kompozycji. Klienci często decydują się na dwukolorowe meble vintage.

Warto także zdecydować o sposobie wykończenia spośród wielu dostępnych wariantów. Możemy m.in. stworzyć błyszczącą powierzchnię odporną na większość zabrudzeń wchodzących w strukturę drewna przy pomocy woskowania. Proces ten zapewnia także zachowanie naturalnego usłojenia drewna. Dla wielbicieli mebli matowych i przyjemnych w dotyku przewidzieliśmy możliwość szczotkowania i bielenia. Z kolei osoby ceniące sobie intensywne i nasycone barwy naturalnego drewna powinny zwrócić uwagę na patynę – urokliwą i ekskluzywną.

Meble w stylu vintage – jak je zaaranżować?

Meble vintage wbrew pozorom są bardzo łatwe w aranżacji, głównie za sprawą ich uniwersalności. Ponadczasowa stylistyka pozwala na wstawienie ich do praktycznie każdego domu i mieszkania, a uniwersalne formy poszczególnych modeli dbają także o nietuzinkowy efekt. Wszystkie są luksusowe i eleganckie, dlatego wyglądają znakomicie zarówno w gabinecie, jak i sypialniach czy pokojach dziennych. Dla przykładu kuchnia w stylu vintage jest aktualnie jednym z najciekawszych trendów, który pokochali profesjonalni projektanci wnętrz.

,p>Meble w stylu vintage dostępne w sklepie Boutique Pierrot są stabilne, masywne i zawsze wykonane z litego drewna, bez jakichkolwiek sklejek, płyt MDF, które charakteryzują się niską wytrzymałością i niezbyt dużym urokiem. Dzięki wysokiej jakości materiałom powierzchnia mebli nie ulega pękaniu i łuszczeniu, a w przypadku uszkodzenia mechanicznego, wystarczy zaszpachlować uszkodzone miejsce i przykryć farbą wodną. Do produkcji mebli używamy także metalu galwanizowanego, czy ekologicznych farb na bazie wody.