Wezgłowia

Transport gratis

Elegancki styl każdego wezgłowia, które oferujemy Państwu w naszym sklepie internetowym, nadaje łóżkom wyjątkowy charakter i elegancki styl. Są one praktycznym podparciem dla głowy i pleców w czasie wieczornego odpoczynku z książką w ręku. Prezentowane elementy można swobodnie zestawiać z kolekcją łóżek, które również produkujemy w naszych stolarniach. Zarówno modele drewniane, jak i tapicerowane będą stanowić wyjątkową dekorację pomieszczenia. Proste w montażu wezgłowia łóżek znajdują zastosowanie we wnętrzach stawiających na aranżację w stylu klasycznym, prowansalskim, sielskim oraz vintage. Ozdobna i wyszukana propozycja to wezgłowie tapicerowane, któremu nadajemy ostateczny szlif przez zastosowanie dekoracyjnych guzików w jednej z preferowanych przez Państwa kombinacji. Na naszej stronie przy każdym produkcie mogą Państwo zapoznać się także z paletą kolorów, które możemy zastosować w personalizowanym wezgłowiu na zamówienie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Wezgłowia do łóżek jako element aranżacji sypialnianej

Wezgłowia do łóżek można zastosować zarówno do łóżek produkowanych na użytek prywatny, jak i przeznaczonych do hoteli i innych obiektów noclegowych, którym zależy na jakości i trwałości. Każdy model wykonujemy z litego drewna, a jego ostateczna cena zależy od malowania i finalnego wykończenia. Łóżka ozdobione tymi wezgłowiami będą świetnie komponować się z innymi meblami sypialnianymi jak szafy, komody oraz stoliki nocne. W procesie produkcyjnym nie stosujemy materiałów drewnopodobnych, płyt MDF ani sklejki. Bazujemy wyłącznie na naturalnym drewnie najwyższej jakości. Lite drewno jest niezwykle trwałe, a naprawa różnego typu uszkodzeń mechanicznych wymaga jedynie odrobiny szpachli i farby wodnej. Tkaniny, z których korzystamy, to wytrzymałe materiały odporne na rozdarcia i przetarcia. To Państwo podejmują decyzję dotyczącą koloru i stylu wykończenia zgodnie z możliwościami, jakie oferujemy przy każdym produkcie.

Wezgłowia drewniane w tapicerskiej aranżacji

Pikowanie, miniaturowe ćwieki i guziki dodają klasy, a starannie zaprojektowane wezgłowia drewniane w połączeniu z jedwabną pościelą komponują się niemalże po królewsku. Solidnie wykonane produkty zapewniają stabilność, podkreślają styl wnętrz i zwiększają walory estetyczne każdego pomieszczenia. Pragniemy też zaznaczyć, że bez względu na kolor tkaniny cena nie ulega zmianie. Nasza oferta dostępna jest w sklepie internetowym, niemniej jednak zachęcamy również do zapoznania się z naszym asortymentem w salonach meblowych zlokalizowanych w Warszawie i Poznaniu. Kolekcja niesamowitych wezgłowi do łóżek jest zmontowana i spakowana do wysyłki. Zapraszamy do składania zamówień drogą mailową, telefoniczną, przez nasz sklep internetowy, a także osobiście w jednym z naszych salonów. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszych produktów. Jesteśmy przekonani, iż docenią Państwo jakość i kunszt naszej pracy. Zapraszamy do kontaktu i życzymy udanych zakupów.