Szafy narożne

Transport gratis

Wysoka jakość i kunszt wykonania to jedne z wielu cech, jakimi wyróżniają się produkowane przez nas szafy narożne. Piękne, wykonane ze szlachetnego, masywnego, litego drewna przykuwają uwagę swoim stylem i subtelną, nienarzucającą się formą z delikatnymi zdobieniami. W naszej kolekcji znajdują się zarówno modele w wersji otwartej, jak i biblioteczki z oszklonymi drzwiczkami bądź wyeksponowanymi półkami. Biblioteczki, szafy i bufety w wersji węższej lub szerszej stanowią idealne uzupełnienie gabinetów, salonów, czy przedpokojów. Ich powściągliwy, ale gustowny i wyrafinowany wygląd sprawia, że mogą stanowić również praktyczną dekorację w hotelowym holu, czy pokojach dla gości. Ich styl wpisuje się także w kanon mebli odzwierciedlających klasę eleganckich restauracji, w których się znajdują.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Szafy narożne z litego drewna

Poniżej znajdą Państwo propozycję tego typu mebli w wielu rozmiarach, o podobnych funkcjonalnościach, z różnym układem półek, które nawiązują do dawnych stylów meblarskich. Drewno, które stosujemy, jest najpierw poddawane suszeniu i szlifowaniu, starannemu przygotowaniu do dalszej obróbki. Zarówno płyciny, jak i tylne ścianki mebli powstają z litego drewna. W naszych stolarniach nie korzystamy z żadnych materiałów drewnopodobnych. W związku z tym nie znajdą u nas Państwo mebli ze sklejki, płyt MDF, czy innych nietrwałych i podatnych na uszkodzenia tworzyw. W celach zdobniczych i funkcjonalnych stosujemy natomiast elementy z galwanizowanego metalu, które spełniają rolę zawiasów, okuć, czy uchwytów. Bardzo dobrze współgrają one ze stylem i charakterem mebli z naszych kolekcji. Atutem naszych produktów jest również ich ergonomiczność.

Szafy narożne białe - dowolność wykończenia

W naszej ofercie mogą Państwo liczyć na indywidualne dostosowanie do każdego zamówienia. Prezentowane szafy narożne białe mogą zostać wykonane w jednej z wielu oferowanych przez nas technik wykończenia, czy malowania. Jedną z ciekawszych opcji jest malowanie mebli w dwóch kolorach, ale i klasyczne malowanie w jednym odcieniu. Proponujemy także takie techniki wykończenia jak patynowanie, przecieranie, szczotkowanie, czy postarzanie. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej techniki i kolorów ostateczny wygląd szaf i bibliotek będzie się świetnie komponować z charakterem wystroju wnętrz Państwa domów, hoteli, restauracji i biur. Zapewniamy, że do malowania stosujemy wyłącznie wysokiej jakości, ekologiczne farby wodne, które wyróżnia wieloletnia jakość i trwałość.

Styl i jakość na zamówienie

Mogą Państwo liczyć na nasze pełne wsparcie w indywidualnej wycenie mebli pod kątem ich ostatecznego szlifu. Wszystkim zainteresowanym polecamy również wizytę w naszych salonach meblowych w Poznaniu i Warszawie. Osobiste zapoznanie się z naszą techniką i warsztatem to najlepszy sposób na przekonanie się o jakości, która towarzyszy naszej pasji do stolarstwa od wielu lat. Zachęcamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy profesjonalnym doradztwem w każdej kwestii.