Stołki barowe

Transport gratis

Przedstawiamy stołki barowe, które stanowią kolekcję o zróżnicowanej formie, charakterze i stylu. W zależności od tego, jaki wystrój wnętrz przeważa w danym pomieszczeniu, prezentowane stołki będą idealnie komponować się z istniejącą już aranżacją, bądź ułatwią przełamanie istniejącego już stylu. W zależności od stołka, na który się Państwo zdecydują, będzie on dodawał ekskluzywności wnętrzom zgodnym z estetyką skandynawską, vintage, shabby, klasyczną, czy modernistyczną. Z powodzeniem mogą one pełnić swoje funkcje w domowych kuchniach wyposażonych w wyspę, jak i w pubach. Mogą także stanowić uzupełnienie aranżacji eleganckich barów restauracyjnych, czy hotelowych, podnosząc tym samym prestiż każdego lokalu.

Wyświetlanie 1–20 z 54 wyników

Stołek barowy hoker - ekskluzywny mebel

Każdy stołek barowy z oparciem lub bez jest w całości wykonany z litego drewna, które jest przygotowane w odpowiedni sposób. Zanim trafi do produkcji, jest wysuszone i starannie oszlifowane. Dopiero wtedy poddajemy je dalszej obróbce i nadajemy mu odpowiedniego kształtu. Stołki mogą być wysłane do Państwa w surowej, przygotowanej do malowania formie, bądź pomalowane i wykończone zgodnie z wybraną przez Państwa techniką. Szeroka paleta barw jest dostępna na stronie każdego produktu, tak samo jak techniki wykończenia. Wśród nich znajduje się m.in. patynowanie, postarzanie, szczotkowanie i woskowanie. Każdy element stołków powstał z wysokiej jakości drewna, jednak wybrane modele mają miękkie, tapicerowane siedziska, które dodatkowo zwiększają komfort siedzenia i odpoczynku. Ostateczna cena każdego stołka zależna jest od wykończenia, na które się Państwo zdecydują.

Stołki barowe drewniane - meble na lata

Stołki są bardzo wygodne i stabilne. Jednocześnie powstają z najlepszych pod względem jakościowym materiałów, dlatego pełnią swoje funkcje przez wiele lat. Lite drewno nie rozwarstwia się, tak jak ma to miejsce w przypadku mebli powstałych ze sklejki, czy innych drewnopodobnych materiałów. Stołki barowe drewniane w razie jakiegokolwiek uszkodzenia mechanicznego wystarczy potraktować odrobiną szpachli i farbą wodną, by przywrócić ich blask i estetykę. Atrakcyjny wygląd każdego z prezentowanych mebli zachęca do chwili relaksu na wyjątkowym, produkowanym w naszej stolarni stołku. Jeżeli pragną Państwo osobiście przekonać się o jakości naszych mebli, zachęcamy do odwiedzin naszych salonów firmowych, zlokalizowanych w Warszawie i Poznaniu. Nasi pracownicy zaprezentują kunszt i fachowe rzemiosło naszych stolarzy, które przejawia się we wszystkich produkowanych przez nas meblach, jak prezentowany stołek barowy hoker. Będą mogli Państwo zobaczyć, dotknąć mebli, zapoznać się z ich fakturą i sposobem wykonania.

Profesjonalna obsługa Klienta

Nasi Klienci mogą liczyć na naszą pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty, pomożemy w wyborze mebli i zaprezentujemy najlepsze rozwiązania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznie i mailowo, a także osobiście w naszych salonach meblowych. Na życzenie wysyłamy również próbki kolorów, których koszt zwracamy po odesłaniu próbnika.