Kredensy otwarte

Transport gratis

Kredensy otwarte będące częścią naszej oferty to bardzo zróżnicowana kolekcja zarówno pod względem wymiarów, konstrukcji, jak i wykończenia. Prezentowane meble można postawić w kuchennej przestrzeni, ale również znajdą swoje zastosowanie w przedpokoju, czy salonie. Masywne modele będą świetnym elementem dekoracyjnym przestronnych pokojów dziennych, natomiast te o kompaktowej i zwartej konstrukcji znakomicie sprawdzą się w niewielkich kuchniach i holach. Klasyczne meble w prowansalskim stylu w wersji otwartej powstają w całości z litego drewna. Znajdą je Państwo zarówno w naszym sklepie internetowym, jak i w salonach stacjonarnych zlokalizowanych w Poznaniu i Warszawie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Kredensy z półkami w prowansalskim stylu

Wśród naszej oferty mogą Państwo zapoznać się z różnego typu kredensami o podobnym zakresie funkcji, różniącymi się układem szafek, szuflad oraz półek. Atrakcyjność prezentowanych mebli zachowana jest w ich prostocie mającej swoje korzenie w stylu prowansalskim. Każdy model został dopracowany pod względem szczegółów i detali, zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz. Staranne wykonanie z zachowaniem kształtów i proporcji to prostota połączona z klasyką. Kredensy z półkami nawiązujące swoim charakterem także do znanych i często spotykanych w ubiegłym stuleciu mebli kuchennych stanowią same w sobie wysokiej jakości, wartością ozdobę każdego pomieszczenia. Wiele modeli składa się z dwóch części, które można kupić osobno.

Wysoka jakość wykonania

Każdy kredens otwarty powstaje z litego drewna, bez żadnych innych zamienników w postaci płyt wiórowych, czy produktów drewnopodobnych. W meblach występują również elementy z galwanizowanego metalu, takie jak okucia, gałki i uchwyty. Starannie wykonane komponenty wzorowane są na dawnych stylach meblarskich i charakteryzują się barwą przypominającą mosiądz. Warto dodać, iż metalowe dodatki to delikatny akcent o skromnej, aczkolwiek w pełni użytkowej formie.

Realizacja wedle Państwa oczekiwań

Prezentowane meble możemy pomalować zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką paletą barw, jakie proponujemy. Jedną z metod wykończenia, jaką możemy zaoferować, jest klasyczne malowanie jednym kolorem. Mogą Państwo także zdecydować się na patynowanie, czy szczotkowanie, które należy do jednej z zaawansowanych metod wykończenia. Zachęcamy do zwrócenia uwagi nie tylko na formę, ale i na walory estetyczne naszych kredensów. Nasi Klienci mogą zamówić próbki wybranych kolorów, które wysyłamy pocztą. Koszt zostanie odliczony od ceny zakupionego mebla, na który się Państwo zdecydują. Proponujemy również zakup mebli w stanie surowym, przygotowanych do malowania, o ile takie rozwiązanie będzie dla Państwa najlepsze.