Biblioteczki z drabinką

Transport gratis

Wyjątkowa pod każdym względem kolekcja, do której należą biblioteczki z drabinką, to unikalna propozycja dla wszystkich miłośników aranżacji wnętrz w prowansalskim, wiejskim, nawiązującym do dawnych stylów meblarskich charakterze. Każda biblioteczka z drabinką powstaje w całości z litego drewna i wyróżnia się awangardowym wykonaniem, estetyką. Prezentowane meble można z powodzeniem ustawić w salonach i gustownie urządzonych prywatnych gabinetach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Biblioteczki należą również do mebli, które zdecydowanie znajdą zastosowanie w pomieszczeniach typu lounge, w bibliotekach miejskich, czytelni i innych miejscach przeznaczonych na cichy, relaksujący wypoczynek w towarzystwie książki i spokoju. Mimo swego powściągliwego wizerunku każdy z naszych modeli wyróżnia pełna ergonomia i funkcjonalność. Nasze projekty uwzględniają biblioteczki szerokie, jak i wąskie, co sprawia, że przeznaczone są do pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni oraz wnętrz o dużej powierzchni do zagospodarowania.

Biblioteczka z drabinką - ergonomia, praktyczność, ekologia

Zwarta konstrukcja nie przytłacza, a jedynie idealnie komponuje się z wystrojem pokoi, gabinetów i holów. Każda biblioteczka z drabiną świetnie współgra z wystrojem wnętrz, również w postaci oferowanych w naszym sklepie stołów, półek na ścianę, czy sekretarzyków. Nasze meble powstają z litego drewna, które następnie przygotowujemy do dalszej obróbki. Na Państwa życzenie możemy pomalować wybraną biblioteczkę ekologiczną farbą wodną w kolorach dostępnych na karcie każdego produktu.

Oferujemy również różne sposoby wykończenia mebli, takie jak patynowanie, postarzanie, szczotkowanie i bielenie. Wymienione techniki sprawiają, że wybrany model mebla nabiera wyjątkowo niepowtarzalnego, całkowicie dopasowanego do Państwa potrzeb charakteru i stylu. Z kolei zamontowana drabinka przyczynia się do zwiększenia praktyczności biblioteczki, gdyż ułatwia sięganie po książki i przedmioty znajdujące się na najwyższej półce bądź umożliwia wytarcie zbierającego się kurzu.

Biblioteka z drabiną - meble tworzone dla wielu pokoleń

Każda biblioteka z drabiną inspirowana kształtem mebli z dawnych epok doskonale uzupełnia wnętrza i nadaje im całkowicie innego znaczenia. Podnosi prestiż pomieszczeń, czy budynków, w których się znajduje. Aby przekonać się osobiście o oferowanej przez nas jakości, zachęcamy Państwa do odwiedzenia jednego z naszych salonów meblowych, które zlokalizowane są w Warszawie i Poznaniu. Nasi pracownicy zaprezentują naszą ofertę i przedstawią jej wszystkie walory oraz korzyści.

Będą Państwo mieli także okazję zapoznać się ze strukturą drewna, zarówno w surowej formie, jak i po zastosowaniu wybranych technik i metod wykończenia. Polecamy ponadto wysyłkę próbników za kaucją zwrotną, dzięki którym podjęcie decyzji o ostatecznym szlifie zamawianej biblioteczki będzie znacznie prostsze. Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego i mailowego, a także składania zamówień na wyjątkowe i niepowtarzalne biblioteczki z drabinkami.