Lustra do łazienki

Transport gratis
Prezentowane lustra do łazienki to wysokiej jakości elementy wyposażenia, do których produkcji stosujemy lite drewno. Każde z luster cechuje unikatowość i profesjonalne wykonanie, dzięki czemu podnosi ono prestiż pomieszczenia, w którym się znajduje. Ze względu na swoje walory praktyczne, estetyczne i designerskie lustra idealnie nadają się jako wyposażenie łazienek prywatnych, ale także tych znajdujących się w budynkach użyteczności publicznej. Mogą stanowić uzupełnienie aranżacji łazienek hotelowych, restauracyjnych, lokali usługowych, kancelarii adwokackich i wielu innych lokali, w których liczy się elegancja.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Lustra do łazienki - wykonane z litego drewna

Proces produkcyjny ma ogromne znaczenie i to właśnie od niego zależy, jak finalnie będzie prezentować się dany mebel. W przypadku luster ich rama powstaje z litego drewna. Nie korzystamy z żadnych drewnopodobnych materiałów, do których zalicza się chociażby płyty MDF, płyty wiórowe, sklejki, plastik i inne tworzywa sztuczne. Zastosowanie litego drewna sprawia, że wykonany mebel służy nowym właścicielom przez wiele lat, a często nawet i przez pokolenia. Meble z drewna są nie tylko znacznie bardziej wytrzymałe, ale i zdecydowanie łatwiej usunąć ewentualne uszkodzenia mechaniczne z pomocą szpachli i odrobiny farby wodnej.

Lustra nad umywalką - piękne, wytrzymałe, ponadczasowe

Lustra nad umywalką, które oferujemy, są w pełni ergonomiczne i funkcjonalne. Dzięki metodom ich wykończenia można nadać im niepowtarzalny wygląd, zakonserwować i zwiększyć trwałość, np. na wilgoć, czy zabrudzenia. Taką właśnie metodą jest woskowanie, czyli jeden z podstawowych sposobów wykończenia mebla. Surowe drewno pokrywa się bejcą, a następnie płynnym woskiem. Efekt wygląda bardzo naturalnie i estetycznie. Innym sposobem jest patynowanie, przecieranie, czyli metoda pozwalająca uzyskać efekt postarzanego mebla. Warto również zastanowić się nad szczotkowaniem (głębokim lub vintage), dzięki któremu uzyskuje się naturalną, gładką i miłą w dotyku powierzchnię. Możemy zaproponować ponadto malowanie lustrzanych ram z pomocą ekologicznych farb wodnych, których szeroka paleta barw dostępna jest na naszej stronie internetowej. Farby te zachowują swoje barwy przez wiele lat.

Lustra do łazienek - produkty na zamówienie

Każde z luster dostępnych w naszej ofercie można zamówić i spersonalizować zgodnie z możliwymi, oferowanymi przez nas metodami. Jeśli nie mają Państwo pewności, jaki kolor będzie najbardziej odpowiedni, możemy na życzenie wysłać próbniki kolorów za kaucją zwrotną w wysokości 10 zł za sztukę. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych salonów meblowych, które znajdują się w Warszawie i Poznaniu. Osobista wizyta, rozmowa z naszymi pracownikami i możliwość zaznajomienia się z naszym asortymentem to najlepsza metoda na to, by przekonać się o oferowanej przez nas jakości. Jeśli natomiast wolą Państwo dokonać zamówienia na odległość, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub dokonanie zakupu za pośrednictwem strony internetowej.