Szafy z półkami

Transport gratis

Wykonane z wysokiej jakości, z uwzględnieniem detali i wykończenia szafy z półkami to kolekcja, z jaką mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie internetowej. Tworzone w zgodzie z tradycyjnymi stylami, nawiązują chociażby do aranżacji francuskich, czy klasycznych. Ze względu na swoje przeznaczenie i funkcję meble te mogą stanowić gustowne wyposażenie sypialni w prywatnych domach i mieszkaniach. Będą również nieodzownym elementem spójnej aranżacji pokoi hotelowych, w których stawia się na jakość i klasykę w gustownym wydaniu. Szafy węższe można również z powodzeniem ustawić w przedpokoju, gdzie niezbędny jest mebel na podręczne rzeczy, jak kurtki, czy płaszcze. Ze względu na swój charakter i design można je bez problemu zestawiać z innymi meblami z naszego sklepu, jak stoliki nocne, komody, czy sekretarzyki.

Wyświetlanie 1–20 z 40 wyników

Szafy z półkami i szufladami z najlepszego drewna

W trosce o jakość i wieloletnią trwałość oferowanych przez nas mebli wszystkie szafy z półkami i szufladami powstają wyłącznie z litego drewna. Tyczy się to nie tylko samej konstrukcji, ale również detali, takich jak listwy ozdobne, płyciny, czy tylne ściany. Dodatkiem do litego drewna mogą być elementy z galwanizowanego metalu w postaci uchwytów, gałek, czy zawiasów. Regularne kształty tychże mebli z nieznacznie wystającym gzymsem, czy rzeźbieniami to efekt naszej wieloletniej pracy i doświadczenia, a także pasji do drewna i stolarstwa. Uproszczenie klasycznych wzorów mebli francuskich to styl, jaki przejawia się w kilkudziesięciu modelach szaf dostępnych w naszym sklepie. Pragniemy zaznaczyć, iż zdjęcia nigdy w pełni nie oddają kunsztu wykonania, którym charakteryzują się nasze szafy z półkami i drążkiem. Dlatego zachęcamy także do odwiedzin naszych stacjonarnych salonów meblowych, które znajdują się w Poznaniu i Warszawie.

Duże szafy z półkami - techniki wykończenia

Nasza oferta to nie tylko styl prezentowanych mebli, ale także wiele możliwości ich wykończenia. Duże szafy z półkami można z powodzeniem pomalować na jeden lub dwa kolory, czy wykończyć techniką postarzania, patynowania bądź szczotkowania. Popularną opcją jest również woskowanie, dzięki któremu naturalny kolor nabiera głębi i zdecydowanie uwydatnia naturalne słoje drewna. Co więcej, preparat chroni drewno przed kurzem i wilgocią, zapewniając tym samym dodatkową wytrzymałość na długie lata. Nasze meble charakteryzują się nie tylko wyrafinowanym designem, ale i trwałością, dzięki czemu służą wielu pokoleniom. Każda technika lub kolor, który może wpłynąć na ostateczny wygląd szaf, jest dostępny przy kartach poszczególnych produktów. W razie problemów z wyborem zachęcamy do zamówienia próbnika, który wysyłamy po wpłaceniu kaucji zwrotnej.

Najlepsza obsługa klienta

Każda szafa z półkami na ubrania zgodnie z naszym regulaminem jest objęta możliwością bezpłatnej dostawy do klienta. Zachęcamy do składania zamówień zarówno osobiście w naszych salonach, jak i telefonicznie, drogą mailową, czy w naszym sklepie internetowym. W razie pytań lub wątpliwości z chęcią pomożemy.