Garderoby

Transport gratis

Elegancka stylowa garderoba to niezwykle cieszący oko element zagospodarowania przestrzeni. Jest nie tylko funkcjonalnym meblem, w którym łatwo schować swoje rzeczy osobiste oraz ubrania, ale również pięknym dodatkiem. Ozdabia ścianę i wydobywa naturalny charakter pozostałych mebli znajdujących się w sąsiedztwie garderoby. Wyjątkowy design, jaki posiadają meble z naszej kolekcji, czyni je unikalnymi, wyjątkowymi dodatkami do wnętrza, które zachwycają pomysłowością projektów oraz wygodą użytkowania. Garderoby tworzone są z miłości do stylu vintage, łącząc najnowsze technologie z duchem starych, antycznych mebli.

Wyświetlanie 1–20 z 25 wyników

Stylowa garderoba

Charakterystyczną cechą wszystkich dostępnych w naszym sklepie internetowym garderób jest niezwykła staranność oraz dokładność ich wykonania. Tworzone z litego drewna posiadają naturalny urok tego surowca. Możliwość wybrania poszczególnych modeli w różnych kolorach pozwala na całkowitą personalizację danego modelu garderoby i dopasowanie go do danego pomieszczenia. W zależności od preferowanej barwy, dana garderoba może wprowadzać do wnętrza ciepło, bądź przecinać je chłodniejszym tonem. Lite drewno posiada niezwykły urok, który może całkowicie odmienić wnętrze domu. Poszczególne modele posiadają lustra. Jest to niezwykły element garderoby, w którym nie tylko można się przejrzeć, ale również pozwala na optyczne powiększenie pokoju, w którym się znajduje. Możliwość odbijania przestrzeni sprawia również, że pokój staje się bardziej rozświetlony. Każde z wykończeń jest bardzo starannie dopracowane – każda rączka, haczyk oraz drzwiczki są zrobione bardzo dokładnie, w ozdobny sposób i z dbałością o każdy szczegół. Nasze stylowe garderoby mogą Państwo obejrzeć w salonie w Warszawie oraz Poznaniu.

Funkcjonalny mebel to stylowa garderoba

Garderoba jest rodzajem mebla, który doskonale nadaje się do przechowywania ubrań. Jej szafki, półki oraz szuflady uwzględniają wygodne i praktyczne ułożenie ubrań. Niektóre z nich łatwo się gniotą bądź zajmują za dużo miejsca, dlatego poszczególne modele posiadają wygodne miejsce przeznaczone do wieszania rzeczy. Na haczykach najlepiej zawiesić odzież podręczną, po którą będą Państwo mogli sięgnąć w każdej chwili przed otworzeniem drzwi frontowych bądź wyjściem z sypialni. Najniższe szafki są miejscem przeznaczonym na buty lub rzadziej używane przedmioty, takie jak szaliki czy czapki. Stanowią również doskonały schowek na przybory do pielęgnacji obuwia. Szuflady są miejscem, w którym można schować bieliznę bądź drobniejsze i delikatniejsze części odzienia, takie jak apaszki czy rękawiczki. Niektóre z dostępnych modeli, takie jak stylowa garderoba MU626, posiadają duże, wygodne lustro. Pozwala ono na pełną kontrolę wyglądu przed wyjściem z domu.