Fotele pikowane

Transport gratis

Pragniemy zaprezentować Państwu eleganckie fotele pikowane, które mogą pełnić swoje funkcje użytkowe i wizualne w pokojach, salonach, domowych biurach, a także w gustownie urządzonym lobby hotelowym czy gabinecie. Meble te są również typowymi elementami wyposażenia recepcji hotelowych. Prezentowane fotele można z powodzeniem postawić w pomieszczeniach w stylu francuskim, prowansalskim, shabby chic oraz vintage. Proponowane produkty dzięki designowi, wygodzie oraz wysokiej jakości wykonania z pewnością wpiszą się w Państwa gust!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Fotele pikowane – produkcja na najwyższym poziomie

Niezależnie od tego, na jaki pikowany fotel się Państwo zdecydują, będzie to na pewno mebel, który bardzo dobrze wkomponuje się w wystrój zarówno niewielkich, ograniczonych pod względem przestrzeni pomieszczeń, jak i dużych i przestronnych wnętrz. Do ich produkcji stosowane jest starannie suszone i szlifowane lite drewno. Każdy, nawet najdrobniejszy element powstaje właśnie ze wspomnianego surowca. Nie stosujemy żadnych materiałów drewnopodobnych jak sklejki, płyty MDF czy płyty wiórowe. Opieramy się wyłącznie na naturalnym, masywnym drewnie, które w przypadku foteli stanowi ich szkielet, solidną konstrukcję. Kolejnym wykorzystywanym w ich produkcji materiałem jest tkanina bądź naturalna skóra, spełniające się w roli starannie uszytej i wytrzymałej na przetarcia tapicerki.

Fotel pikowany – dostępne techniki wykończenia mebla

W zależności od tego, jaki fotel pikowany Państwo wybiorą, mają Państwo możliwość wyboru koloru drewna i sposobu jego wykończenia. Jedną z najczęściej stosowanych technik jest malowanie, które umożliwia personalizację mebla i jego dostosowanie do już panującego wystroju w Państwa domach, biurach czy firmach. O dostępnej palecie barw można przeczytać na stronie każdego produktu. Mogą Państwo również wybrać kolor tkaniny. Nasze fotele wysyłamy do Państwa w zmontowanej postaci, zapakowane w folię i karton. Są one odpowiednio zabezpieczone, aby zapobiec ewentualnym uszkodzeniom w trakcie transportu. Oferujemy też bezpłatną dostawę, o której mogą się Państwo dowiedzieć więcej z umieszczonego przy każdym produkcie Regulaminu Bezpłatnego Transportu.

Pikowane fotele – jak zamówić?

Jeśli zainteresowały Państwa nasze pikowane fotele, zachęcamy do złożenia zamówienia na stronie internetowej naszego sklepu. Udostępniamy również możliwość składania zamówień telefonicznie, drogą mailową, a także w naszych salonach stacjonarnych zlokalizowanych w Poznaniu i Warszawie. Mogą w nich Państwo osobiście zapoznać się z naszym bogatym i zróżnicowanym asortymentem, w tym też innych mebli, na przykład stolików kawowych, które świetnie będą komponować się z fotelami. Zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy, że udzielimy profesjonalnej pomocy na każdym etapie realizacji Państwa zamówienia!