Szafy

Transport gratis

Produkowane przez nas na zamówienie szafy na ubrania charakteryzują się wyjątkowym stylem. Wykonywane są precyzyjnie z najlepszych jakościowo materiałów, takich jak lite drewno, które jest bardzo wytrzymałe. Nasze propozycje z pewnością zadowolą zarówno klientów indywidualnych, jak i wszelkiego rodzaju firmy. Szeroki wybór asortymentu sprawi, że każdy z Państwa będzie w stanie znaleźć na naszej stronie coś dla siebie.

Wyświetlanie 1–20 z 77 wyników

Szafa na ubrania – różne rozmiary, kolory i style wykonania

W naszym asortymencie znajdą Państwo szafy na ubrania w różnych wymiarach, które pasować będą do pomieszczeń o różnych powierzchniach. Dzięki temu będzie można je idealnie dopasować, zarówno do niewielkich, jak i tych znacznie większych pokojów. Znajdą Państwo zarówno standardowe szafy jedno i dwudrzwiowe, jak i te znacznie większe – trzydrzwiowe. Posiadamy w ofercie także szafy modułowe, które składają się z kilku części utrzymanych w tym samym stylu. Dzięki temu całość nie musi stać obok siebie w pokoju. Ponadto, Państwa szafa na ubrania może być w pełni spersonalizowana, ponieważ wszystkie dostępne w naszym asortymencie produkty są robione na zamówienie. Mogą Państwo dowolnie wybierać wśród dostępnych opcji zarówno kolory, jak i sposoby wykończenia danego mebla. Ceny różnią się nieznacznie w zależności od wyboru opcji wykończenia. Wszystkie te możliwości dostępne są po to, aby byli Państwo jak najbardziej zadowoleni z zamówionych mebli.

Szafa na ubrania – jaka jest jej jakość?

W naszej ofercie znajdą Państwo szafy na ubrania naprawdę dobrej jakości. Do ich wykonania zawsze używamy litego drewna, które cechuje się wyjątkową trwałością oraz wytrzymałością na różnego rodzaju uszkodzenia. Niezależnie więc od tego, która szafa na ubrania Państwa interesuje, możemy zapewnić, że jej wykonanie będzie na wysokim poziomie. Jesteśmy tak pewni swoich produktów, że na każdy z nich dajemy gwarancję trwającą aż 24 miesiące. Realizujemy zamówienia naszych klientów w ciągu kilku do kilkunastu tygodni, wszystko właśnie ze względu na jakość tego, co produkujemy. Meble z naszego sklepu zawsze są starannie i solidnie wykonane. Do Państwa dostarczamy produkty, które są w pełni złożone, gotowe do użytku, nie ma więc konieczności samodzielnego ich składania.

Szafa na ubrania – jak ją zamówić?

Jeżeli są Państwo zainteresowani znajdującymi się w naszym asortymencie szafami na ubrania, to można je zamówić na wiele sposobów. Można to zrobić za pomocą strony internetowej meble-prowansalskie.pl, mailowo oraz telefonicznie. Oprócz tego istnieje jeszcze możliwość zamówienia ich osobiście w jednym z dwóch salonów, które znajdują się w Warszawie oraz w Poznaniu. Ponadto, w naszym sklepie transport zamówionych produktów zawsze jest darmowy, a za meble można zapłacić w całości jednorazowo lub uiszczając najpierw zadatek w wysokości 40% i dopłacając pozostałą kwotę tuż przed dostawą.