Szafki do łazienki

Transport gratis
Eleganckie, szykowne szafki do łazienki są meblami tworzonymi z pasji do stolarstwa i dawnych stylów meblarskich. Przygotowana przez nas oferta dostępna na stronie internetowej naszego sklepu jest kolekcją powstałą ze starannie wybranego, litego drewna. Idealnie komponuje się z aranżacją wnętrz w stylu prowansalskim, shabby chic, klasycznym, uproszczonym francuskim, industrialnym. Nasze szafki mają zastosowanie zarówno w prywatnych domach i mieszkaniach, jak i w toaletach publicznych, łazienkach hotelowych, restauracyjnych, czy w innych obiektach, w których prestiż i elegancja odgrywają ogromne znaczenie.

Wyświetlanie 1–20 z 70 wyników

Szafki do łazienki - meble z litego drewna

Szafki do łazienki drewniane charakteryzuje wytrzymałość, trwałość i wysokiej jakości wykonanie. Powstają bowiem z litego drewna, które najpierw jest starannie selekcjonowane, suszone i szlifowane. Następnie trafia ono do naszej stolarni, w której wykorzystywane jest do produkcji wybranego przez Państwa modelu szafki łazienkowej. Wyróżnia je zwarta konstrukcja, rozsądne, kompaktowe wymiary, dzięki czemu zmieszczą się w każdym pomieszczeniu - niewielkim i przestrzennym. Będą stanowić w pełni funkcjonalny, ergonomiczny, ale i funkcjonalny element wyposażenia łazienek. Każda szafka, w tym drzwiczki, tylne ścianki, płyciny są wykonane z litego drewna. W trakcie procesu produkcji nie korzystamy z żadnych drewnopodobnych materiałów, takich jak sklejki, płyty wiórowe, czy tworzywa sztuczne imitujące drewno. W ten sposób otrzymujemy mebel, który będzie służyć Państwu przez wiele lat.

Szafki do łazienki drewniane - personalizacja wykończenia mebla

Prezentowane szafki do łazienki stojące można dopasować do stylu, który panuje w Państwa łazienkach. Służą temu metody wykończenia, które oferujemy naszym Klientom. Zalicza się do nich malowanie, woskowanie, patynowanie, szczotkowanie. W przypadku malowania, mogą Państwo wybrać jeden lub kilka kolorów z palety barw, która jest udostępniona na naszej stronie internetowej. Z kolei woskowanie to jedna z podstawowych metod, dzięki której mebel jest bardziej odporny na wilgoć i różnego rodzaju zabrudzenia. W przypadku patynowania można uzyskać efekt postarzania mebla. Z kolei szczotkowanie nadaje meblom delikatnej, przyjemnej w dotyku faktury i gładką powierzchnię. Zachęcamy Państwa również do pomalowania szafki na jeden lub więcej kolorów. Do malowania stosujemy wysokiej jakości ekologiczne farby wodne. Ciekawy efekt można uzyskać dzięki malowaniu w dwóch kontrastowych kolorach.

Szafki do łazienki stojące - meble na wiele lat użytkowania

Szafki do łazienki słupki można zamówić na naszej stronie internetowej, w sklepach stacjonarnych w Warszawie i Poznaniu, drogą mailową lub telefoniczną. Na każdym etapie realizacji zamówienia mogą Państwo liczyć na pełne, profesjonalne i kompleksowe wsparcie z naszej strony. Ostateczna cena każdej szafki zależy od sposobu jej wykonania i wykończenia. Istnieje również możliwość zakupu mebla w stanie surowym, przygotowanym do malowania. Proponujemy również wysyłkę próbników kolorów, które wysyłamy pocztą za kaucją zwrotną wynoszącą 10 zł za sztukę.