Biblioteczki do salonu

Transport gratis
Przedstawiamy Państwu biblioteczki stylowe, które swoim charakterem i wysokiej jakości wykonaniem nadają prestiżu każdemu pomieszczeniu, w którym się znajdują. Prezentowana kolekcja to meble, które z powodzeniem można postawić w salonach, przedpokojach, pokojach rekreacyjnych, bibliotekach, gabinetach i wielu innych miejscach, w których stawia się na elegancką aranżację. Będą idealnym uzupełnieniem zarówno w domach, mieszkaniach, jak i w budynkach użyteczności publicznej, urzędach, kancelariach adwokackich, biurach. Biblioteczki nawiązują do stylu klasycznego, uproszczonego francuskiego, industrialnego, shabby chic, czy prowansalskiego.

Wyświetlanie 1–20 z 124 wyników

Biblioteczki stylowe - kolekcja z litego drewna

Każda biblioteczka w salonie powstała z najwyższej jakości litego drewna. Korzystamy z wyłącznie najlepszego surowca, który poddawany jest suszeniu i szlifowaniu. Następnie trafia do naszej stolarni, w której nasi doświadczeni stolarze tworzą niesamowite prestiżowe meble charakteryzujące się dużą wytrzymałością, solidnością i funkcjonalnością. Zwarta konstrukcja i rozsądne wymiary sprawiają, że każdy prezentowany model biblioteczki spełni swoją rolę i będzie stanowił dekorację w dużych, jak i niewielkich pomieszczeniach. Z drewna powstaje każdy element biblioteczki, zarówno jego konstrukcja, jak i części dekoracyjne, tylne ściany, płyciny, gzymsy. Z kolei uchwyty, gałki, zawiasy są produkowane z galwanizowanego metalu, który swoim kolorem przypomina mosiądz. Bardzo dobrze komponuje się on z drewnem. Każda biblioteczka będzie wyjątkowo prezentować się z innymi meblami nadającymi się do salonu, takimi jak stoliki, lustra, otomany, czy kwietniki.

Biblioteczka w salonie - mebel dopasowany do aranżacji wnętrza

Każda biblioteczka do salonu naszej produkcji może zostać dostosowana pod względem wykończenia. Oferujemy kilka metod wykończenia, do których zalicza się malowanie ekologicznymi farbami wodnymi, woskowanie z pomocą płynnego wosku, patynowanie będące sposobem na klasyczne postarzanie mebla, a także szczotkowanie nadające meblom wyjątkowo delikatnej, miękkiej w dotyku faktury. W przypadku malowania na naszej stronie internetowej znajduje się bogata paleta barw, wśród której z pewnością wybiorą Państwo kolory idealnie dopasowane do Państwa potrzeb. Jeśli jednak nie są Państwo pewni, jaki kolor będzie odpowiedni, zachęcamy do skorzystania z możliwości wysyłki za kaucją zwrotną próbników. Z pewnością pomogą Państwu w podjęciu decyzji.

Biblioteczka do salonu - dostępna online i stacjonarnie

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą zróżnicowaną ofertą mebli z litego drewna, które prezentujemy zarówno na naszej stronie internetowej, jak i w sklepach stacjonarnych, które znajdują się w Warszawie i Poznaniu. Zapewniamy bezpłatny transport, o którym mogą Państwo dowiedzieć się więcej z regulaminu dostępnego na naszej stronie internetowej. W razie potrzeby, istnieje możliwość skorzystania z dodatkowo płatnej usługi wnoszenia mebli. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu!